Kontaktid


Põltsamaa Vallavalitsus
Lossi tn 9
Põltsamaa linn
Põltsamaa vald
48104 Jõgeva maakond

Telefon: 776 8550
E-post: info@poltsamaa.ee
Vallamaja avatud: E-N 8.00 - 17.00, R 8.00-15.45, lõuna 12.00-12.45

Ametnike vastuvõtuajad: T 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
                                                 N 9.00-12.00

Registrikood: 77000358
TP kood: 229101
 
Arvelduskontod: 
IBAN: EE171010152000462007 (AS SEB Pank)
IBAN: EE732200221027219750 (AS Swedbank)

 

Puurmani teenuskeskus                                                

Aadress: Tallinna mnt 1, Puurmani alevik                      
                Põltsamaa vald, 49014 Jõgevamaa                                  
                                                       
             

 

Õigusaktid

 

Teenistujad

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Karro Külanurm vallavanem 505 7909 karro.kulanurm@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Kristi Klaos abivallavanem 529 4510 kristi.klaos@poltsamaa.ee

Puhkab 29.11 - 07.12.2022

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Aive Tamm arendusjuht (abivallavanema alluvuses) 5309 0915

aive.tamm@poltsamaa.ee

 

Raivo Suni kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist (abivallavanema alluvuses) 5648 0215 raivo.suni@poltsamaa.ee

 

Vallakantselei

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
ametikoht täitmata vallasekretär

 

  ülesandeid täidab Ulvi Pint
Ulvi Pint vallasekretäri abi
andmekaitsespetsialist
5883 9110 ulvi.pint@poltsamaa.ee Puhkab 27. - 30.12.2022
Eva Panksepp jurist 5197 6577 eva.panksepp@poltsamaa.ee  
Merlin Miilits spetsialist (asjaajamine) 528 4249 merlin.miilits@poltsamaa.ee Puhkab 27. - 30.12.2022
Eveli Kirsipuu spetsialist (rahvastikutoimingud, personal) 5359 3995

eveli.kirsipuu@poltsamaa.ee

Puhkab 12. - 16.12.2022

Haridus- ja kultuuriosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Silja Peters haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 510 5889

silja.peters@poltsamaa.ee

 
Marilin Mölder haridus- ja kultuuritööspetsialist 5696 6862 marilin.molder@poltsamaa.ee

Puhkab 08. - 09.12.2022 ja 

22. - 23.12.2022

Annika Kallasmaa noorsootöö- ja tervisedendusspetsialist  5394 3940 annika.kallasmaa@poltsamaa.ee

Puhkab 05. - 12.12.2022

Helina Kalev juhtumikorraldaja 5911 1452 helina.kalev@poltsamaa.ee Puhkab 27. - 29.12.2022

Sotsiaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla sotsiaalosakonna juhataja 5332 5015 merike.sumla@poltsamaa.ee  
Kristel Õim sotsiaaltööspetsialist 5445 0239 kristel.oim@poltsamaa.ee

Täiskasvanute eestkoste valdkond

Anna-Maria Kazakov sotsiaaltööspetsialist

5429 0706

anna-maria.kazakov@poltsamaa.ee

Toetuste ja teenuste valdkond endise Põltsamaa valla piirkonnas

Britha Kondas

sotsiaaltööspetsialist

5193 4166 britha.kondas@poltsamaa.ee 

Puhkab 19. - 28.12.2022

Toetuste ja teenuste valdkond endise Põltsamaa linna piirkonnas

Ann Pedosk sotsiaaltööspetsialist

5191 6930

ann.pedosk@poltsamaa.ee

Toetuste ja teenuste valdkond endise Puurmani ja Pajusi valla piirkonnas

Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee

Täiskasvanute eestkoste valdkond

Jane Merivee lastekaitsespetsialist 503 8728 jane.merivee@poltsamaa.ee

Puhkab 05. - 11.12.2022

Lastekaitse valdkond endise Põltsamaa linna piirkonnas

Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 5343 6275 katlin.kruus@poltsamaa.ee

Lastekaitse valdkond endise Põltsamaa valla piirkonnas

Eveli Allik lastekaitsespetsialist 5309 6698 eveli.allik@poltsamaa.ee

Puhkab 15. - 31.12.2022

Lastekaitse ja laste eestkoste valdkond endise Pajusi ja Puurmani valla piirkonnas; laste eestkoste valdkond

Oksana Kask koordinaator 5685 4010 oksana.kask@poltsamaa.ee  

Majandusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
ametikoht täitmata majandusosakonna juhataja     valdkonda kureerib Kristi Klaos
Aivar Aigro teedespetsialist 5918 0191 aivar.aigro@poltsamaa.ee

 

Gilmar Krživets ehitusspetsialist 525 1610 gilmar.krzivets@poltsamaa.ee

 

Andres Aasna taristuspetsialist 5194 9517 andres.aasna@poltsamaa.ee  
ametikoht täitmata planeeringuspetsialist    

 

ametikoht täitmata taristuspetsialist      
Kaja Kesküla järelevalvespetsialist 505 9363
kaja.keskula@poltsamaa.ee

 

Puhkab 05. - 09.12.2022 ja

19. - 23.12.2022

Ain Valu maa- ja keskkonnaspetsialist 509 8517 ain.valu@poltsamaa.ee

Puhkab 28.11 - 05.12.2022

 

Rahandusosakond

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-post

Lisainfo

Anneli Pajur            

rahandusosakonna juhataja

517 6648

anneli.pajur@poltsamaa.ee

 

Kaire Koit

vanemraamatupidaja

5662 5400

kaire.koit@poltsamaa.ee

Puhkab 05. - 09.12.2022

Põltsamaa Vallavalitsus

Põltsamaa Vallavolikogu

SA Põltsamaa Sport 

Eimi Kaasik

raamatupidaja

5304 8205

eimi.kaasik@poltsamaa.ee

Puhkab 27. - 28.12.2022

Põltsamaa Ühisgümnaasium

Põltsamaa Valla Päevakeskus

Anne Lemvald

raamatupidaja

5341 4776

anne.lemvald@poltsamaa.ee

Põltsamaa Valla Lasteaed

Põltsamaa Kultuurikeskus

Jana Kuusk

raamatupidaja

5804 1150

jana.kuusk@poltsamaa.ee

Puhkab 06. - 07.12.2022

Puurmani Mõisakool

Põltsamaa Haldus

Elle Kuuse

raamatupidaja

506 5690

elle.kuuse@poltsamaa.ee

Puhkab 20. - 23.12.2022

Põltsamaa Muusikakool

Põltsamaa Raamatukogu

Pangatehingud

Kassa