Kontaktid


Põltsamaa Vallavalitsus
Lossi tn 9
Põltsamaa linn
Põltsamaa vald
48104 Jõgeva maakond

Telefon: 776 8550
E-post: info@poltsamaa.ee
Vallamaja avatud: E-N 8.00 - 17.00, R 8.00-15.45, lõuna 12.00-12.45

Ametnike vastuvõtuajad: T 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
                                                 N 9.00-12.00

Registrikood: 77000358
TP kood: 229101
 
Arvelduskontod: 
IBAN: EE171010152000462007 (AS SEB Pank)
IBAN: EE732200221027219750 (AS Swedbank)

 

Puurmani teenuskeskus                                                

Aadress: Tallinna mnt 1, Puurmani alevik                      
                Põltsamaa vald, 49014 Jõgevamaa                                  
                                                       
             

 

Õigusaktid

 

Teenistujad

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Karro Külanurm vallavanem 505 7909 karro.kulanurm@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

  abivallavanem    

 

Jan Müür  arendus- ja kommunikatsioonispetsialist (abivallavanema alluvuses) 5323 0700 jan.muur@poltsamaa.ee  
Katrin Kairo arendusspetsialist (abivallavanema alluvuses) 5472 0470 katrin.kairo@poltsamaa.ee

 

Sander Kukk IT-juht (abivallavanema alluvuses) 5685 4010 sander.kukk@poltsamaa.ee  
Siim Sild IT-spetsialist  (serverite haldus), IT-juhi alluvuses 5300 6609 siim.sild@poltsamaa.ee  
Hannes Heiskonen IT-spetsialist (IT tugi), IT-juhi alluvuses 5393 3910 hannes.heiskonen@poltsamaa.ee  
Ivar Sillaste IT-spetsialist (Office 365), IT-juhi alluvuses 5834 9661 ivar.sillaste@poltsamaa.ee  

Vallakantselei

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla vallasekretär 5302 0509  merike.sumla@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Ulvi Pint vallasekretäri abi
andmekaitsespetsialist
5883 9110 ulvi.pint@poltsamaa.ee  
Eva Panksepp jurist 5197 6577 eva.panksepp@poltsamaa.ee  
Merlin Miilits spetsialist (asjaajamine) 528 4249 merlin.miilits@poltsamaa.ee  
Ülle Ant spetsialist (rahvastikutoimingud, personal) 5359 3995

ulle.ant@poltsamaa.ee

Puhkus 21.06.-01.07.2024, asendab Merlin Miilits.

Haridus- ja kultuuriosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Silja Peters haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 510 5889 silja.peters@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Ehtel Valk kultuurispetsialist 5394 3940 ehtel.valk@poltsamaa.ee  
Carolin Tammekivi noorsootöö- ja tervisedendusspetsialist  510 6764 carolin.tammekivi@poltsamaa.ee

Ajutiselt töölt eemal, asendab Silja Peters

Sotsiaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Eveli Lilleoja sotsiaalosakonna juhataja 5332 5015

eveli.lilleoja@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Kristel Õim eestkostespetsialist 5445 0239

kristel.oim@poltsamaa.ee

Puhkus 17.06.-09.07.2024, asendab Kristel Kumm

Täiskasvanute eestkoste valdkond

Anna-Maria Kazakov sotsiaaltööspetsialist

5429 0706

anna-maria.kazakov@poltsamaa.ee

Toetuste ja teenuste valdkond Põltsamaa valla piirkonnas

Helina Kalev sotsiaaltööspetsialist 5193 4166 helina.kalev@poltsamaa.ee

Toetuste ja teenuste valdkond Põltsamaa linna piirkonnas

Kelli-Ann Kovljašenko sotsiaaltööspetsialist 5191 6930 kelli-ann.kovljasenko@poltsamaa.ee

Puhkus 17.06.-07.07.2024, asendab Helina Kalev

Toetuste ja teenuste valdkond Puurmani ja Pajusi piirkonnas

Kati Eensalu sotsiaaltööspetsialist 5428 0070 kati.eensalu@poltsamaa.ee

Üldhooldusteenuse korraldus

Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee

Täiskasvanute eestkoste valdkond

Kadi Rosenberg lastekaitsespetsialist 5911 1452 kadi.rosenberg@poltsamaa.ee

Lastekaitse valdkond Põltsamaa linna piirkonnas

Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 5343 6275 katlin.kruus@poltsamaa.ee

Lastekaitse valdkond Põltsamaa valla piirkonnas. 

Eveli Allik lastekaitsespetsialist 5309 6698 eveli.allik@poltsamaa.ee

Puhkus 10.06.-30.06.2024, asendab Kadi Rosenberg

Lastekaitse ja laste eestkoste valdkond Pajusi ja Puurmani piirkonnas; laste eestkoste valdkond

Majandusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Kersti Paas  majandusosakonna juhataja 5308 1082 kersti.paas@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Gilmar Krživets ehitusspetsialist 525 1610 gilmar.krzivets@poltsamaa.ee

Ajutiselt töölt eemal, asendab majandusosakonna juhataja Kersti Paas.

  • Kaeveload
  • Veoload
  • Tänava sulgemise load
  • Teede ehitus ja projekteerimine
Tarvi Saarse taristuspetsialist 5194 9517 tarvi.saarse@poltsamaa.ee  
Kertu Anni planeeringuspetsialist 5309 6850 kertu.anni@poltsamaa.ee

 

Kaisa Sikora

maaspetsialist 5783 9370 kaisa.sikora@poltsamaa.ee  
Ain Valu maa- ja keskkonnaspetsialist 509 8517 ain.valu@poltsamaa.ee Puhkus 20.-22.06.2024, asendab Kersti Paas

 

Rahandusosakond

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-post

Lisainfo

Sigrid Maansoo

rahandusosakonna juhataja

53310731

sigrid.maansoo@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Kaire Koit

vanemraamatupidaja

56625400 

kaire.koit@poltsamaa.ee

 

Puhkus 10.-22.06.2024, asendab Sigrid Maansoo

Põltsamaa Vallavalitsus

Põltsamaa Vallavolikogu

SA Põltsamaa Sport 

Eimi Kaasik

raamatupidaja

53048205 

eimi.kaasik@poltsamaa.ee

Põltsamaa Ühisgümnaasium

Põltsamaa Valla Päevakeskus

Anne Lemvald

raamatupidaja

53414776 

anne.lemvald@poltsamaa.ee

Põltsamaa Valla Lasteaed

Põltsamaa Kultuurikeskus

Jana Kuusk

raamatupidaja

58041150 

jana.kuusk@poltsamaa.ee

Puhkus 17.-22.06.2024, asendab Anne Lemvald

Puurmani Mõisakool

Põltsamaa Haldus

Elle Kuuse

raamatupidaja

506 5690

elle.kuuse@poltsamaa.ee

Puhkus 17.-22.06.2024, asendab Sigrid Maansoo

Põltsamaa Muusikakool

Põltsamaa Raamatukogu

Pangatehingud

Kassa (tehingud kolmapäev ja neljapäev)