Kontaktid


Põltsamaa Vallavalitsus
Lossi tn 9
Põltsamaa linn
Põltsamaa vald
48104 Jõgeva maakond

Telefon: 776 8550
E-post: info@poltsamaa.ee
Vallamaja avatud: E-N 8.00 - 17.00, R 8.00-15.45, lõuna 12.00-12.45

Ametnike vastuvõtuajad: T 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
                                                 N 9.00-12.00

Registrikood: 77000358
TP kood: 229101
 
Arvelduskontod: 
IBAN: EE171010152000462007 (AS SEB Pank)
IBAN: EE732200221027219750 (AS Swedbank)

 

Puurmani teenuskeskus                                                

Aadress: Tallinna mnt 1, Puurmani alevik                      
                Põltsamaa vald, 49014 Jõgevamaa                                  
                                                       
             

 

Õigusaktid

 

Teenistujad

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Karro Külanurm vallavanem 505 7909 karro.kulanurm@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Kristi Klaos abivallavanem 529 4510 kristi.klaos@poltsamaa.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Aive Tamm arendusjuht (abivallavanema alluvuses) 5309 0915

aive.tamm@poltsamaa.ee

 

Raivo Suni kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist (abivallavanema alluvuses) 5648 0215 raivo.suni@poltsamaa.ee

valdkonda kureerib Kristi Klaos

Vallakantselei

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Ene Kivineem vallasekretär

5302 0509

ene.kivineem@poltsamaa.ee  
Ulvi Pint vallasekretäri abi
andmekaitsespetsialist
5883 9110 ulvi.pint@poltsamaa.ee  
Eva Panksepp jurist 5197 6577 eva.panksepp@poltsamaa.ee Puhkab 08.08. – 16.08.2022 asendab Ene Kivineem
Merlin Miilits spetsialist (asjaajamine) 528 4249 merlin.miilits@poltsamaa.ee

 

Eveli Kirsipuu spetsialist (rahvastikutoimingud, personal) 5359 3995

eveli.kirsipuu@poltsamaa.ee

Puhkab 12.08. – 02.09.2022 asendab Merlin Miilits

Haridus- ja kultuuriosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Silja Peters haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 510 5889

silja.peters@poltsamaa.ee

 

Marilin Mölder haridus- ja kultuuritööspetsialist 5696 6862 marilin.molder@poltsamaa.ee

Puhkab 25.07. – 12.08.2022

Annika Kallasmaa noorsootöö- ja tervisedendusspetsialist  5394 3940 annika.kallasmaa@poltsamaa.ee

 

Helina Kalev juhtumikorraldaja 5911 1452 helina.kalev@poltsamaa.ee

Puhkab 22.08. – 28.08.2022

Sotsiaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla sotsiaalosakonna juhataja 5332 5015 merike.sumla@poltsamaa.ee

 

ametikoht täitmata sotsiaaltööspetsialist    

Teenuste valdkond

Anna-Maria Kazakov sotsiaaltööspetsialist

5429 0706

anna-maria.kazakov@poltsamaa.ee

 

Britha Kondas

sotsiaaltööspetsialist

5193 4166 britha.kondas@poltsamaa.ee 

Toetuste ja teenuste valdkond

Ann Pedosk sotsiaaltööspetsialist

5191 6930

ann.pedosk@poltsamaa.ee

Puhkab 15.08. – 29.08.2022 asendab Britha Kondas

Toetuste ja teenuste valdkond

Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee

Puhkab 08.08. – 31.08.2022

Täiskasvanute eestkoste valdkond

Jane Ott lastekaitsespetsialist 503 8728 jane.ott@poltsamaa.ee

Puhkab 16.08. – 23.08.2022 asendab Kätlin Kruus

Lastekaitse valdkond

Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 5343 6275 katlin.kruus@poltsamaa.ee

Lastekaitse valdkond

Eveli Allik lastekaitsespetsialist 53 096 698 eveli.allik@poltsamaa.ee

Lastekaitse ja laste eestkoste valdkond

Majandusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Mark Liivamägi majandusosakonna juhataja 5308 1082 mark.liivamagi@poltsamaa.ee

 

Aivar Aigro teedespetsialist 5918 0191 aivar.aigro@poltsamaa.ee

 

Gilmar Krživets ehitusspetsialist 525 1610 gilmar.krzivets@poltsamaa.ee

 

ametikoht täitmata ehitus- ja planeeringuspetsialist    

ülesandeid täidavad Gilmar Krživets ja Mark Liivamägi

Kaja Kesküla järelevalvespetsialist 505 9363
kaja.keskula@poltsamaa.ee

 

 

Ain Valu maa- ja keskkonnaspetsialist 509 8517 ain.valu@poltsamaa.ee

Puhkab 10.08. – 17.08.2022 asendab Mark Liivamägi

 

Rahandusosakond

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-post

Lisainfo

ametikoht täitmata

rahandusosakonna juhataja

 

 

ülesandeid täidab Kaire Koit

Kaire Koit

vanemraamatupidaja

5662 5400

kaire.koit@poltsamaa.ee

Puhkab 08.08. – 14.08.2022 asendab Elle Kuuse

Põltsamaa Vallavalitsus

Põltsamaa Vallavolikogu

SA Põltsamaa Sport 

Eimi Kaasik

raamatupidaja

5304 8205

eimi.kaasik@poltsamaa.ee

Puhkab 16.08. – 24.08.2022 asendab Kaire Koit

Põltsamaa Ühisgümnaasium

Põltsamaa Valla Päevakeskus

Anne Lemvald

raamatupidaja

5341 4776

anne.lemvald@poltsamaa.ee

Puhkab 08.08. – 22.08.2022 asendab Kaire Koit

Põltsamaa Valla Lasteaed

Põltsamaa Kultuurikeskus

Jana Kuusk

raamatupidaja

5804 1150

jana.kuusk@poltsamaa.ee

Puhkab 15.08. – 25.08.2022 asendab Kaire Koit

Puurmani Mõisakool

Põltsamaa Haldus

Põltsamaa Vallavara OÜ

Elle Kuuse

raamatupidaja

506 5690

elle.kuuse@poltsamaa.ee

Põltsamaa Muusikakool

Põltsamaa Raamatukogu

Pangatehingud

Kassa