Puuetega inimeste eluaseme füüsiline kohandamine

Põltsamaa vald osaleb ka 2020. aastal Euroopa Regionaalarengu Fondist toetatava meetme tegevuse „Puuetega inimeste eluaseme füüsiline kohandamine" projektis, mille abil on võimalik toetada puuetega inimeste eluruumide kohandamisi. Eluruumi kohandamist saab taotleda, kui isikul on tuvastatud puude raskusaste puuetega inimeste sotsiaaltoetuste seaduse mõistes ja tal on sellekohane kehtiv otsus ja ta on kantud rahvastikuregistrisse Põltsamaa valla elanikuna.

 

Põltsamaa Vallavalitsuse arengu- ja planeerimisosakond ootab taotlusi puuetega inimeste eluaseme füüsilise kohandamiste soovidega alates 27. jaanuarist kuni 31. märtsini 2020.
 

Taotluse võib saata e-postiga aadressil info@poltsamaa.ee või tuua  arengu- ja planeerimisosakonda Lossi tn 9, Põltsamaa linn (2. korrus).

Meetme tegevusest toetatakse kohanduse saaja eluruumi kohandamist:

  1. liikuvusega seotud toimingute parandamiseks, sealhulgas eluruumi sissepääsu, hoone välisukse ja eluruumi vahelise käigutee, hoone ja selle territooriumile sissepääsu või piirde kohandamist;
  2. hügieenitoimingute parandamiseks;
  3. köögitoimingute parandamiseks.

Lisainfo: arenguspetsialist Loreida Küppas (tel. 5342 5004, e-post loreida.kuppas@poltsamaa.ee) või sotsiaalosakonna juhataja Merike Sumla (tel. 5332 5015, e-post merike.sumla@poltsamaa.ee )

VAATA LISAKS!