Põltsamaa võõrustab 13. augustil 2022 kümnendat korda kohvikutepäeva!

 

Ootame kõiki huvilisi registreerima oma kodu- või aiakohvikuid hiljemalt 15. maiks 2022: https://bit.ly/rega-kohvik-2022


Uueneva infoga saad end kursis hoida Põltsamaa kohvikutepäeva Facebooki lehel.

 

Millega peaksin sellel päeval arvestama?

 

  • Põltsamaa kohvikutepäeval on mõnus liigelda jalgsi või rattaga. Võimalusel jäta auto koju ja tunne rõõmu liikumisest! Parkimine väikestel tänavatel võib olla piiratud.
  • Kodukohviku eelduseks ei ole avalikult kasutatavad tualetid. Seega arvesta, et enne kohvikuringile tulekut oleks piisavalt ruumi nii toidule kui ka joogile.
  • Varu kohviku külastamiseks piisavalt sularaha. See annab võimaluse soetada head ja paremat sinu valitud kodukohvikust. Enamikes kohvikutes ei ole kaardimaksevõimalust.
  • Pea meeles, et kui toit saab otsa, siis on kohvikupidajal õigus panna uksed kinni enne kavas näidatud lõpuaega. Et mitte pika ninaga jääda, uuri kohvikutekaardilt, kuhu kindlasti soovid jõuda ja alusta sealt. Kohvikute kaart valmib juulikuu jooksul.

Ja nagu kohvikutepäevale kombeks - võta kaasa rõõmus meel! Just sel päeval saad näha vanu ja uusi sõpru, kellega Põltsamaa kogukonnas üheskoos hea olla.

Korraldajad:

Eva Nõmme ja Laura Oro
Tel: 5816 4595

 

Abilised, korraldajad, toetajad: