Uudised ja teated

« Tagasi

Töötukassa korraldab teabepäeva tööandjatele

 
 
Teabepäeval käsitletakse sellel korral kolme teemat. Päeva avab tööandjate konsultant Liis Lumiste, kes teeb ülevaate töötukassa poolt pakutavatest võimalustest toetada oma töötajaid.
 
Seejärel jagab töötukassa tööandjate nõustaja Tom Rüütel soovitusi selja- ja liigeste haigustega töötajate abistamiseks ja nende mõistmiseks. „Kindlasti on abi sellest, kui mõelda rohkem, mida ma saan ja suudan teha kui, mida ma ei suuda. Lahendus võib olla tihti lihtsam kui esmapilgul tundub, et leida töötajale lahendus nii, et ka töö tulemuslikkus oleks tagatud," kinnitas Rüütel. 
 
Kolmandas osas keskendub psühholoogina ja töötukassa tööandjate nõustajana tegutsev Veronika Pillesaar läbipõlemisele, tööstressile ja depressioonile.  Pillesaare sõnul on tööandjatel läbipõlemise ennetamisel ja vältimisel tähtis roll, kuna töökohal vaimse tervise väärtustamise tulemusena paraneb töö juures valitsev õhkkond ning see aitab ka vähendada kaadrivoolavust.
 
Teabepäev on tasuta, vajalik on eelregistreerimine hiljemalt 28.11.2019 SIIN
 
Tööandjate nõustajad Eesti töötukassas konsulteerivad tööandjaid neljas valdkonnas: liikumisraskused ja -takistused, kuulmislangus, nägemislangus ja vaimne tervis. Iga valdkonna nõustajat on tööandjal võimalik kutsuda kohapeale individuaal- või grupinõustamiseks, mille eesmärk on ennetada ja lahendada vähenenud töövõimega inimeste tööle asumisel ja töötamisel tekkida võivaid takistusi kogemuste jagamise kaudu.
 
Lisaküsimuste korral kirjutada tööandjate konsultandile Liis Lumistele liis.lumiste@tootukassa.ee või helistada numbrile 776 6877.
 
Kohtumiseni
 
Liis Lumiste
Jõgevamaa osakond, tööandjate konsultant
776 6877 Liis.Lumiste@tootukassa.ee