Uudised ja teated

JAEK pakub korteriühistutele tasuta nõustamist

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus pakub TASUTA nõustamist korteriühistutele majade renoveerimisel.
 
Tänan kõiki ühistuid kes juba minuga ühendust on võtnud. Oluline uus info on see, et KredExi rekonstrueerimise toetusmeede avaneb järgmise aasta kevadel ja jätkumas on ka osalise rekonstrueerimise meede, mis tähendab seda, et toetust saab taotleda ka üksikute tööde tegemiseks (seda ainult majad, kes asuvad madala kinnisvara väärtusega piirkonnas), mille eesmärk on parandada maja energiatõhusust (nt katuse, fassaadi rekonstrueerimine). 
 
Arenduskeskuse konsultandi teenus on ühistu jaoks tasuta. Konsultant on toeks korteriühistutele, kel on plaanis kortermaja renoveerimine ja soojustamine. Ühistul peab olema huvi ja valmisolek investeeringu tegemiseks.
 
Konsultandi poole võivad pöörduda ka ühistud, kellel hetkel selget plaani maja korda tegemiseks ei ole, kuid kes sooviks selle kohta rohkem teada saada, et oma majas plaane teha.
 
Ühistud, kes soovivad tasuta konsultatsiooni – andke endast teada meilile tarmo.seliste@gmail.com ja leppige kokku täpsem nõustamise aeg. Nõustamist pakutakse ka distantsilt (telefon, e-post).
  
Lugupidamisega
Tarmo Seliste
Konsultant
Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus