Uudised ja teated

Puurmani rahvamaja võõrustas muusikalaagrit

5.-7. jaanuarini 2022 toimus Puurmani Rahvamajas noortele muusikahuvilistele laager Muusikaline vaheaeg. 20 indu täis muusikuhakatist ja 5 õpetajat panid vaheajale punkti bändi tehes, uusi pille õppides, lauldes ja tantsides. Kui esimene laagriõhtu lõppes karaokega tutvust tehes, siis teisel õhtul pakuti hingele kosutust muusikalise teraapiatunniga, millele järgnes mõnus saun.

Kõik õpitu võeti kokku meeleoluka kontsertetendusega. Selgeks olid õpitud lood näiteks Terminaatori ja Karl-Erik Taukari repertuaarist, samuti kõlasid rahvuslikud helid ning omalooming. Bändilugudele pakkusid vaheldust vahvad tantsukavad. Kontserdi ning ühtlasi ka laagri lõpetas õpilaste ja õpetajate ühislaul.

Suur kummardus õpetajatele – Meelis Kõressaar, Madis Orr, Tauno Tamm, Sten Zaitsev, Kerttu Liisa Sepp ja Kreete Pärtelpoeg. Aitäh Kaija Kaugesalu, et olid meie jaoks olemas. Täname maitsvate toitude eest Karine Treial-Aplokile Põltsamaa Haldusest. Aitäh Urmas Torim heli ja video eest! Täname toetuse eest Põltsamaa Kultuurikeskus ja Põltsamaa Vallavalitsus.

Loodetavasti kohtume kui mitte varem, siis aasta pärast!

 

Helen Taal

Puurmani Rahvamaja