Uudised ja teated

Põllumajandusamet ootab soovijaid taimekaitsekoolitustele

Põllumajandusamet tuletab meelde, et vastavalt taimekaitseseadusele on isik, kes oma majandus- ja kutsetegevuses kasutab taimekaitsevahendit, ostab seda ning otsustab selle valiku ja kasutamise üle,  professionaalne kasutaja. Professionaalne kasutaja peab olema läbinud taimekaitsekoolituse ning tal on selle läbimist tõendav taimekaitsetunnistus. 
 
Et vältida ebameeldivaid üllatusi tööde kõrghooajal, soovitame üle vaadata oma taimekaitsetunnistuse olemasolu ja kehtivus. Taimekaitsetunnistuse kehtivust on võimalik kontrollida ka siit.
 
Järvamaa KHK korraldab Jõgevamaal põllumeestele tasuta nii alus- kui täiendkoolituse taimekaitses. 
 
  • Põllumehed, kelle taimekaitsetunnistus hakkab aeguma, saavad osaleda TÄIENDKOOLITUSEL 27. jaanuar 2020. Koolitus toimub Jõgeva alevikus, J. Aamisepa 1, ETKI ruumides, koolitaja on Kaja Marrandi.
  • Põllumehed, kes plaanivad tegeleda taimekaitsetöödega, aga ei oma veel taimekaitsetunnistust või on tunnistus aegunud, saavad osaleda ALUSKOOLITUSEL 28. - 30. jaanuar 2020. Koolitus toimub samuti Jõgeva alevikus, J. Aamisepa 1, ETKI ruumides, koolitajad on Kaja Marrandi ja Marek Kõbu.
 
Info: https://jkhk.ee/et/tasuta-pria-koolitused, Ruth Türk JKHK koolitusjuht ruth.turk@jkhk.ee  5329 2188
 
Kõik taimekaitsekoolitused on leitavad ka PMA kodulehelt. 
 
Ootame aktiivset osavõttu!
PÕLLUMAJANDUSAMET