Teavita heakorraprobleemist

Lehel https://annateada.ee/ saate teavitada kohalikku omavalitsust probleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustus ei põle, auk tees, liiklusmärk kõver või pikali vms. Kui Teie või kellegi teise elu, tervis, vara või keskkond on ohus või on alust arvata, et midagi ohtlikku on juhtumas, helistage hädaabinumbril 112. 

 

Te saate märkida lehel https://annateada.ee/ asuval kaardil probleemse koha ja kirjutada lühikese selgituse. Kõige parem on, kui teete probleemsest kohast foto ja lisate selle teatele. Kindlasti sisestage kontaktandmed (nimi, e-posti aadress ja telefon), siis saab omavalitsus vajadusel täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui olete sisestanud kontaktandmete reale e-posti aadressi, saadetakse teate koopia ka Teie e-postile.

Süsteem edastab teate automaatselt õigele kohalikule omavalitsusele. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Lehel https://annateada.ee/ saate vaadata nii enda kui teiste teateid heakorraprobleemidest, mis on viimase paarikümne päeva jooksul edastatud. Roheline marker kaardil tähendab, et kohalik omavalitsus on probleemi teadmiseks võtnud või töökavva lisanud või probleemi lahendanud. Punane marker tähendab, et probleem on käsitlemata.

Samasugune rakendus on loodud ka nutitelefonidele: - iOS: https://apps.apple.com/ee/app/anna-teada/id684767374 

 

Kui jääte süsteemi kasutamisega hätta, siis küsimuste korral kirjutage palun abi@annateada.ee.

Rakendusse sisene SIIT