Kontaktid


Põltsamaa Vallavalitsus
Lossi tn 9
Põltsamaa linn
Põltsamaa vald
48104 Jõgeva maakond

Telefon: 776 8550
E-post: info@poltsamaa.ee
Vallamaja avatud: E-N 8.00 - 17.00, R 8.00-15.45, lõuna 12.00-12.45

Ametnike vastuvõtuajad: T 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
                                                 N 9.00-12.00

Registrikood: 77000358
TP kood: 229101

Arvelduskontod: 
IBAN: EE171010152000462007 (AS SEB Pank)

IBAN: EE732200221027219750 (AS Swedbank)

 

Puurmani teenuskeskus                                                

Aadress: Tallinna mnt 1, Puurmani alevik                      
                Põltsamaa vald, 49014 Jõgevamaa                                  
Telefon: 523 7098                                                              
E-post: arvo.pennonen@poltsamaa.ee                            

 

Õigusaktid

 

Teenistujad

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Andres Vään vallavanem 5669 2389 andres.vaan@poltsamaa.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Karro Külanurm abivallavanem 505 7909 karro.kulanurm@poltsamaa.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
ametikoht täitmata arendusjuht (abivallavanema alluvuses)      
Raivo Suni kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist (abivallavanema alluvuses) 5648 0215 raivo.suni@poltsamaa.ee  

Vallakantselei

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Ene Kivineem vallasekretär

5302 0509

ene.kivineem@poltsamaa.ee  
Ulvi Pint vallasekretäri abi
andmekaitsespetsialist
5883 9110 ulvi.pint@poltsamaa.ee  
Aiki Schneider jurist 5194 9517 aiki.schneider@poltsamaa.ee  
Merlin Miilits spetsialist (asjaajamine) 528 4249 merlin.miilits@poltsamaa.ee  
Eveli Kirsipuu spetsialist (rahvastikutoimingud, personal) 5359 3995 eveli.kirsipuu@poltsamaa.ee  

Haridus- ja kultuuriosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Silja Peters haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 510 5889 silja.peters@poltsamaa.ee  
ametikoht täitmata haridus- ja kultuuritööspetsialist      
Annika Kallasmaa noorsootöö- ja tervisedendusspetsialist  5394 3940 annika.kallasmaa@poltsamaa.ee  
Helina Kalev juhtumikorraldaja 5911 1452 helina.kalev@poltsamaa.ee  

Sotsiaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla sotsiaalosakonna juhataja 5332 5015 merike.sumla@poltsamaa.ee  
Tiia Juhkam sotsiaaltöö peaspetsialist 504 5075 tiia.juhkam@poltsamaa.ee Teenuste valdkond
Karmen Allev sotsiaaltööspetsialist 5334 1408 karmen.allev@poltsamaa.ee

Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald

Puurmani piirkond

Britha Kondas sotsiaaltööspetsialist 5193 4166 britha.kondas@poltsamaa.ee   
Kerli Vasar sotsiaaltööspetsialist

5191 6930

kerli.vasar@poltsamaa.ee Toetuste valdkond
Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee Täiskasvanute eestkoste valdkond
Jane Ott lastekaitsespetsialist 503 8728 jane.ott@poltsamaa.ee Lastekaitse valdkond
Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 5343 6275 katlin.kruus@poltsamaa.ee Lastekaitse valdkond
Eveli Allik lastekaitsespetsialist 53 096 698 eveli.allik@poltsamaa.ee Lastekaitse ja laste eestkoste valdkond
0,5 ametikohta täitmata sotsiaaltööspetsialist      

Majandusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Mark Liivamägi majandusosakonna juhataja 5308 1082 mark.liivamagi@poltsamaa.ee

 

Aivar Aigro teedespetsialist 5918 0191 aivar.aigro@poltsamaa.ee  
ametikoht täitmata ehitusspetsialist      
Kersti Viggor ehitus- ja planeeringuspetsialist 5309 6850 kersti.viggor@poltsamaa.ee   
Merike Parbus maaspetsialist 5197 6577 merike.parbus@poltsamaa.ee

 

Kaja Kesküla järelevalvespetsialist 505 9363
kaja.keskula@poltsamaa.ee

 

 
Ain Valu keskkonnaspetsialist 509 8517 ain.valu@poltsamaa.ee  
Arvo Pennonen majandusspetsialist 523 7098 arvo.pennonen@poltsamaa.ee Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald
Villu Sinimets bussijuht 5342 1402 villu.sinimets@poltsamaa.ee  
Olev Elmend  bussijuht 526 3963    

Rahandusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Piret Nõmmiksaar rahandusosakonna juhataja 520 8731 piret.nommiksaar@poltsamaa.ee  
Kaire Koit vanemraamatupidaja 5662 5400 kaire.koit@poltsamaa.ee
Põltsamaa Vallavalitsus
Põltsamaa Vallavolikogu
SA Põltsamaa Sport 
Eimi Kaasik raamatupidaja 5304 8205 eimi.kaasik@poltsamaa.ee

Puhkab 12.-18.10.2021

Põltsamaa Ühisgümnaasium
Põltsamaa Valla Päevakeskus

Anne Lemvald raamatupidaja 5341 4776 anne.lemvald@poltsamaa.ee
Põltsamaa Valla Lasteaed
Põltsamaa Kultuurikeskus
Jana Kuusk raamatupidaja 5804 1150 jana.kuusk@poltsamaa.ee
Puurmani Mõisakool
Põltsamaa Haldus
Põltsamaa Vallavara OÜ
Elle Kuuse raamatupidaja 506 5690 elle.kuuse@poltsamaa.ee
Põltsamaa Muusikakool
Põltsamaa Raamatukogu
Pangatehingud
Kassa