Põltsamaa valla spordikalender 2018

29.10.18

Aeg Üritus Koht Korraldaja
JAANUAR
06.01 Saalivolle paaridele 2. etapp Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus
07.01 Badminton Cup 5. etapp Adavere võimla Pisisaare Spordikeskus
13.01 Piiroja Karikas 2018 II etapp Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
13.01 Põltsamaa Cup saalijalgpallis PU-12 Felixhall Põltsamaa JK Sport
13.01 Adavere Cup lauatennises ja koroonas Adavere Põhikooli spordisaal Põltsamaa valla SK Tervis
14.01 Põltsamaa Cup saalijalgpallis PU-9 Felixhall Põltsamaa JK Sport
17.01 Ööuisutamine Adavere uisurada Põltsamaa valla SK Tervis
20.01 Badminton Cup 6. etapp Felixhall Pisisaare Spordikeskus
21.01 Põltsamaa Cup saalijalgpallis PU-10 Felixhall Põltsamaa JK Sport
21.01 Põltsamaa Jõe XXXVI Talimängud Põltsamaa vald Põltsamaa Spordiliit
25.01 Jõgevama MV saalijalgpallis PU-13 Felixhall JSL Kalju
27.01 Piiroja Karikas 2018 III etapp Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
30.01 Põltsamaa suusatuur 1. etapp (vaba) Kuningamäe terviserada Kuningamäe SK / SA Põltsamaa Sport / Kamari HS
VEEBRUAR
04.02 Kuldne 1500 Adavere uisurada Põltsamaa valla SK Tervis
05.02 Kooliolümpia Adavere Põltsamaa Vallavalitsus
06.02 Kooliolümpia Adavere Põltsamaa Vallavalitsus
07.02 Jõgevamaa võrkpalli miniliiga 4.-6. klass P Felixhall JSL Kalju
08.02 Jõgevama MV saalijalgpallis PU-15 Felixhall JSL Kalju
10.02 Saalivolle paaridele 3. etapp Pisisaare spordikeskus  Pisisaare Spordikeskus
10.02 Badminton Cup 7. etapp Adavere võimla Pisisaare Spordikeskus
10-11.02 Eesti MV 2018 kiiruisutamises Adavere uisurada Põltsamaa valla SK Tervis
11.02 Põltsamaa suusatuur 2. etapp (klassika) Kuningamäe terviserada Kuningamäe SK / SA Põltsamaa Sport / Kamari HS
12.02 Jõgevamaa võrkpalli pallilahing 1.-3. klassi T ja P Pisisaare spordikeskus JSL Kalju
15.02 Jõgevamaa XIII spordimälumäng "Bumerang" Põltsamaa Ühisgümnaasium JSL Kalju
16.02 Jõgevamaa MV rahvastepallis 1.-3. klass poisid Pisisaare spordikeskus JSL Kalju
17.02 PÜG korvpalli ML finaal Felixhall PÜG
18.02 PSK Võrkpalliturniir 2018 Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus
20.02 Põltsamaa suusatuur 3. etapp (vaba sprint) Kuningamäe terviserada Kuningamäe SK / SA Põltsamaa Sport / Kamari HS
24.02 Küladevaheline Võrkpall 2018 Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus
25.02 Badminton Cup 8. etapp Felixhall Pisisaare Spordikeskus
MÄRTS
03.03 Fitness Weekend Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus
03.03 Kuperjanovi retk Puurmani-Tabivere Puurmani mõisahoone Kaitseliit
03.03 Jõgevamaa lahtised MV uisutamises Adavere uisurada JSL Kalju
04.03 Sõudeergomeetri võistlused Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus
08.03 Jõgevamaa noorte MV uisutamises Adavere uisurada JSL Kalju

10.03

Kalapüügivõistlus Võisiku särg Võisiku Võisiku-Kundrussaare KS EWA
10.03 Uisuhooaja lõpetamine EV100 Adavere uisurada Põltsamaa valla SK Tervis
11.03 Põltsamaa suusatuur 4. etapp (vigursuusatamine) Kuningamäe terviserada Kuningamäe SK / SA Põltsamaa Sport / Kamari HS
15.03 Jõgevamaa MV saalijalgpallis PU-11 Felixhall JSL Kalju

17.03

Badminton Cup 9. etapp Pisisaare Spordikeskus Pisisaare Spordikeskus

18.03

Põltsamaa suusatuur 5. etapp (ühisstart klassikas) Kuningamäe terviserada Kuningamäe SK / SA Põltsamaa Sport / Kamari HS
18.03 Saalivolle paaridele 4. etapp Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus

23.03

Põltsamaa piirkonna lahtised MV suusatamises Kuningamäe terviserada Kuningamäe SK
24.03 E-sportmängude I etapp Puurmani rahvamaja Puurmani Rahvamaja
27.03 RIMI Osavusfestival Pisisaare spordikeskus 

Eesti Jalgpalli Liit

30.03 6Fit - kevadkatsed Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus
APRILL
01.04 Badminton Cup 10. etapp Felixhall Pisisaare Spordikeskus
14.04 Jõgevamaa MV finaal võrkpallis M

Felixhall

JSL Kalju
15.04 Jõgevamaa MV finaal võrkpallis N

Felixhall

JSL Kalju
18.04 Põltsamaa valla krossijooksu meistrivõistlused Pisisaare terviserada Pisisaare Spordikeskus
21.04 Saalivolle paaridele 5. etapp Pisisaare spordikeskus Pisisaare Spordikeskus

22.04

Badminton Cup 11. etapp Adavere võimla Pisisaare Spordikeskus
23.04 Jüriöö retk Pisisaare kergliiklustee  SK Tigu
MAI
01.05 1. mai jalgpalliturniir Puurmani staadion Puurmani Rahvamaja
01.05 Team Rattapood Cup IV etapp Kuningamäe terviserada Kalevi Jalgrattakool
05.05 Eesti Jalgpalli MV U16 II liiga Lõuna/Ida 4. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
07.05 Põltsamaa sildade jooks Start Vabaduse samba juurest SK Põltsamaa / SA Põltsamaa Sport / PÜG
12.05 Badminton Cup 12. etapp Pisisaare spordikeskus Elmo Krumm 53575795
12-13.05 Põltsamaa kevadturniir võrkpallis Felixhall SA Põltsamaa Sport
13.05 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 5. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
13.05 FitGames I etapp Põltsamaa kunstmuru MTÜ Sporty
13.05 Eesti Jalgpalli MV U11 VI alagrupp 1. voor Põltsamaa kunstmuru SK Motiiv
16.05 Pisisaare lahtine sulgpalliturniir 7.-13. a lastele Pisisaare spordikeskus SK Tigu
19.05 Pajusi III Paintballi Lahing Pisisaare Spordikeskus Pisisaare Spordikeskus
20.05 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 9. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
20.05 Eesti Jalgpalli MV U11 VI alagrupp 2. voor Põltsamaa kunstmuru  SK Motiiv
26.05 Eesti Jalgpalli MV U16 II liiga Lõuna/Ida 7. voor Põltsamaa staadion  Põltsamaa JK Sport
26.05 Piiroja Karikas 2018 IV etapp Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
27.05 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 7. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
JUUNI
03.06 Eesti Jalgpalli MV U11 VI alagrupp 4. voor Põltsamaa kunstmuru SK Motiiv
10.06 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 9. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
12.06 Coolbet Suvevolle I etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
16.06 PÜG vilistlaste võrkpalliturniir Felixhall PÜG
16.06 Veoautokrossi EMV Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
19.06 Coolbet Suvevolle II etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
26.06 Coolbet Suvevolle III etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
30.06 Põltsamaa VI Jõemaraton Kamari rand FreeStart Matka- ja spordiklubi
30.06 Kardivõistlus Prokart Eesti Kuningamäe kardirada Kardispordiklubi Saduküla
JUULI
03.07 Coolbet Suvevolle IV etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
10.07 Coolbet Suvevolle V etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
14.07 Pajusi mudajooks Pajusi mõisapark MTÜ Sporty
17.07 Coolbet Suvevolle VI etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
21.07 Piiroja Karikas 2018 V etapp Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
21.07 Lossijooks Finiš Põltsamaa lossi juures SA Põltsamaa Sport
21.-22.07 24h sõit meeskondadele/tiimidele Kuningamäe kardirada Kardispordiklubi Saduküla
24.07 Coolbet Suvevolle VII etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
28.07 EKV Rahvasprindis Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
31.07 Coolbet Suvevolle VIII etapp Veski tn rannavõrkpalliväljakud MTÜ Sporty
AUGUST
05.08 Aidu Minitriatlon Aidu tehisjärv Pisisaare Spordikeskus
12.08 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 10. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
19.08 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 11. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
24.08 Eesti Jalgpalli MV U11 VI alagrupp 8. voor Põltsamaa kunstmuru SK Motiiv
25.08 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 12. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
25.08 Eesti Jalgpalli MV U16 II liiga A-tasand 1. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
25.08 Piiroja Karikas 2018 VI etapp Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
26.08 Põltsamaa Jõe 44. Suvemängud Põltsamaa kunstmuru SA Põltsamaa Sport
SEPTEMBER
01.09 Eesti Jalgpalli MV U16 II liiga A-tasand 2. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
02.09 FitGames VII etapp Põltsamaa kunstmuru MTÜ Sporty
03.09 Temposõit Pauastvere-Kalana tee Põltsamaa Jalgrattaklubi
05.09 Kuningamäe mäkketõus Kuningamäe terviserada Põltsamaa Jalgrattaklubi
09.09 Põltsamaa jalgrattanädala matkapäev Põltsamaa-Pisisaare-Kalana Põltsamaa Põltsamaa Jalgrattaklubi
09.09 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 13. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
09.09 Eesti Jalgpalli MV U16 II liiga A-tasand 3. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
12.09 Heitjate seeriavõistlus III etapp PÜG harjutusväljak SK Põltsamaa
16.09 Eesti Jalgpalli MV U11 VI alagrupp 10. voor Põltsamaa kunstmuru SK Motiiv
20.09 Jõgevamaa noorte MV jalgpallis PU-11 Põltsamaa staadion JSL Kalju
22.09 Eesti Jalgpalli MV U16 II liiga A-tasand 5. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
23.09 Superkrossi KV 9. etapp Piiroja rallikrossirada Põltsamaa Tehnikaspordiklubi
23.09 Jõgevamaa Discgolfi MV Kuningamäe terviserada JSL Kalju
24.09 Heitjate seeriavõistlus IV etapp PÜG harjutusväljak SK Põltsamaa
25.09 Jõgevamaa noorte MV jalgrattakrossis Adavere terviserada JSL Kalju
29.09 Põltsamaa Paintballi Lahing 2018 Kalana paemurru karjäär Pisisaare SK
30.09 Jõgevamaa MV petakis segapaaridele PÜG petankiväljak JSL Kalju
OKTOOBER
01.10 Kuningamäe jooks Kuningamäe terviserada SK Põltsamaa, SA Põltsamaa Sport
07.10 Eesti Jalgpalli MV U13 VII alagrupp 17. voor Põltsamaa staadion Põltsamaa JK Sport
25.10 E-spordimängude II etapp Põltsamaa Kultuurikeskus Puurmani Rahvamaja
NOVEMBER
24.11 Jõgevamaa MV saalijalgpallis Felixhall JSL Kalju
DETSEMBER
01.12 Jõgevamaa MV males PÜG JSL Kalju
01.12 Põltsamaa Cup saalijalgpallis PU-12 Felixhall Põltsamaa JK Sport
02.12 Põltsamaa Cup saalijalgpallis PU-14 Felixhall Põltsamaa JK Sport
08.12 Põltsamaa Cup saalijalgpallis PU-9 Felixhall Põltsamaa JK Sport
26.12 Jõgeva GP Bridžis Pajusi Rahvamaja Jõgeva Bridžiklubi

 

 

Toimetaja: MARELLE MÄND