Põltsamaa Vallavolikogu liikmed

 

Põltsamaa Vallavolikogu II koosseisu esimees on Reet Alev (VL Ühine Põltsamaa, reet.alev@poltsamaa.ee, tel 56486262), aseesimees Eda Kasar (EKRE, eda.kasar@poltsamaa.ee, tel 5114586) . Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

 

Põltsamaa Vallavolikogu II koosseisu liikmed

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond    
1. Eve Miljand eve.miljand@poltsamaa.ee 55674225
2. Eda Kasar eda.kasar@poltsamaa.ee 5114586
3. Tõnis Tõntsu tonis.tontsu@poltsamaa.ee 57818411
     
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
   
1. Jaan Aiaots jaan.aiaots@poltsamaa.ee 5056175
     
Eesti Reformierakond
   
1. Margus Metsma margus.metsma@poltsamaa.ee 5063912
2. Erkki Keldo erkki@reform.ee 58326562
3. Merle Karuks merle.karuks@poltsamaa.ee 5279965
     
Valimisliit Kodukant Puurmani    
1. Rauno Kuus rauno.kuus@poltsamaa.ee 53426431
     
Valimisliit ÜHINE PÕLTSAMAA
   
1. Lembit Paal lembit.paal@poltsamaa.ee 5052041
2. Reet Alev reet.alev@poltsamaa.ee 56486262
3. Merle Mölder merle.molder@poltsamaa.ee 55522556
4. Karmen Maikalu karmen.maikalu@poltsamaa.ee 53331912
5. Indrek Eensalu indrek.eensalu@poltsamaa.ee 5050986
6. Raik Matekainen raik.matekainen@poltsamaa.ee 55580110
7. Sven Rümmel sven.rummel@poltsamaa.ee 5122680
8. Märt Tõnson mart.tonson@poltsamaa.ee 53303740
9. Sigrid Maansoo sigrid.maansoo@poltsamaa.ee 53310731
10. Liia Lust liia.lust@poltsamaa.ee 5235115
     
Eesti Keskerakond
   
1. Andres Vään andres.vaan@poltsamaa.ee  
2. Tõnu Pärtel tonu.partel@poltsamaa.ee 56666169
3. Ulvi Punapart ulvi.punapart@poltsamaa.ee 5041291