Rahva- ja külamajad


Koht Aadress Direktor/juhataja Kontakt
Põltsamaa Kultuurikeskus Julius Kuperjanovi tn 1, Põltsamaa linn 48105 Gerda Kulli-Kordemets 776 2270, info@kultuurikeskus.eu
Pajusi rahvamaja

Pajusi küla
48224 Jõgevamaa  

Maia Lepiste 5817 1877, maia.lepiste@kultuurikeskus.eu
Pajusi külamaja Pajusi küla, 48224 Jõgevamaa Aili Soolepp

510 0799, pajusi@hot.ee

Puurmani rahvamaja Ülejõe tn 40, Puurmani alevik 49014 Jõgevamaa Meelis Kõressaar

5552 0719, meelis@kultuurikeskus.eu

Kamari seltsimaja Kamari alevik, Väike-Kamari küla Vaike Niklus 514 7400, vaike@kamari.ee
Lustivere kultuurimaja Mõisa tee 9, Lustivere küla, Põltsamaa vald
48002 Jõgevamaa
Ülle Ant

Kontaktisik: Riina Paluoja 5256438
lustiverekylaselts@gmail.com

Adavere mõis  Adavere alevik, Põltsamaa vald, 48001Jõgevamaa Evi Rohtla

520 4167, evi.rohtla@gmail.com

Puurmani mõis  Tartu mnt 1, Puurmani alevik
49014 Jõgevamaa 
Liia Kekorainen 521 8565, liia@puurmani.edu.ee