Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa haridusasutused saavad tehnoloogiaõppeks toetust

Põltsamaa lasteaiad MARI ja Tõruke ning Põltsamaa Ühisgümnaasium saavad Hariduse Infotehnoloogia SA  ProgeTiigri programmist tehnoloogiaõppeks toetust.
 
"Taaskord esitati taotlusvooru suur hulk väga häid taotlusi ja järjest enam on näha, et IT-oskuste arendamisele lähenetakse süsteemselt. Planeeritavad tegevused on enamasti väga läbimõeldult õppekava teiste tegevustega lõimitud ja seda läbi kogu õppeaasta," ütleb ProgeTiigri programmi juht Kristi Salum. "Kaasatud on võimalikult palju õpetajaid ja õpilasi ning järjest rohkem on mõeldud ka sellele, kuidas vanemate teadlikkust tõsta. Me väärtustame väga kogemuste jagamist ja seetõttu on hea meel näha, et ka sellele mõeldakse üha enam."
 
Ühtekokku saab tänavu tehnoloogiaõppeks vajalike seadmete ostmiseks toetust 61 kooli ja 110 lasteaeda ple Eesti. Toetuse kogusumma on 292 000 eurot.
 
Seadmete kasutuselevõtu toetamiseks töötatakse Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi toel välja digitaalseid õppematerjale. Samuti korraldab Hariduse Infotehnoloogia SA koolitusi, et toetada õpetajaid seadmete kasutamisel.