Uudised ja teated

« Tagasi

Vallavalitsus suurendab ametnike kohalolu Puurmani teenuskeskuses

Jaanuarist töötavad Põltsamaa Vallavalitsuse ametnikud osaliselt Puurmani teenuskeskuses. Esialgu töötab suur osa ametnikest Puurmanis kahel päeval kuus kell 9-12. Vajadusel on võimalik päevi ja kellaaegu edaspidi muuta.
 
 
Teisipäev, 25. jaanuar kell 9-12
Gilmar Krživets - ehitusspetsialist, tel 525 1610, gilmar.krzivets@poltsamaa.ee
Ain Valu - keskkonnaspetsialist, tel 509 8517, ain.valu@poltsamaa.ee
Mark Liivamägi - majandusosakonna juhataja, tel 5308 1082, mark.liivamagi@poltsamaa.ee
Silja Peters - haridus- ja kultuuriosakonna juhataja, tel 510 5889, silja.peters@poltsamaa.ee
 
Kolmapäev, 26. jaanuar kell 9-12  
Karro Külanurm - vallavanem, tel 505 7909, karro.kulanurm@poltsamaa.ee
 
Teisipäev, 1. jaanuar kell 9-12
Gilmar Krživets - ehitusspetsialist, tel 525 1610, gilmar.krzivets@poltsamaa.ee
Ain Valu - keskkonnaspetsialist, tel 509 8517, ain.valu@poltsamaa.ee
Mark Liivamägi - majandusosakonna juhataja, tel 5308 1082, mark.liivamagi@poltsamaa.ee
 
Kolmapäev, 2. veebruar kell 9-17
Karro Külanurm - vallavanem, tel 505 7909, karro.kulanurm@poltsamaa.ee
Kristi Klaos - abivallavanem, tel 529 4510, kristi.klaos@poltsamaa.ee
Raivo Suni - kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, tel 5648 0215, raivo.suni@poltsamaa.ee
Marilin Mölder - arendusjuht, tel 5696 6862, marilin.molder@poltsamaa.ee
 
Teisipäev, 8. veebruar kell 9-12
Kersti Viggor - ehitus- ja planeeringuspetsialist, tel 5309 6850, kersti.viggor@poltsamaa.ee
Kaja Kesküla - järelevalvespetsialist, tel 505 9363, kaja.keskula@poltsamaa.ee
Aivar Aigro - teedespetsialist,  tel 5918 0191, aivar.aigro@poltsamaa.ee
Silja Peters - haridus- ja kultuuriosakonna juhataja, tel 510 5889, silja.peters@poltsamaa.ee
 
Teisipäev, 15. veebruar kell 9-12
Karro Külanurm - vallavanem, tel 505 7909, karro.kulanurm@poltsamaa.ee
Gilmar Krživets - ehitusspetsialist, tel 525 1610, gilmar.krzivets@poltsamaa.ee
Ain Valu - keskkonnaspetsialist, tel 509 8517, ain.valu@poltsamaa.ee
Mark Liivamägi - majandusosakonna juhataja, tel 5308 1082, mark.liivamagi@poltsamaa.ee
 
Kolmapäev, 16. veebruar kell 9-17
Kristi Klaos - abivallavanem, tel 529 4510, kristi.klaos@poltsamaa.ee
Raivo Suni - kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, tel 5648 0215, raivo.suni@poltsamaa.ee
Annika Kallasmaa - noorsootöö- ja tervisedendusspetsialist, tel  5394 3940, annika.kallasmaa@poltsamaa.ee
Marilin Mölder - arendusjuht, tel 5696 6862, marilin.molder@poltsamaa.ee
 
Teisipäev, 22. veebruar kell 9-12
Kersti Viggor - ehitus- ja planeeringuspetsialist, tel 5309 6850, kersti.viggor@poltsamaa.ee
Kaja Kesküla - järelevalvespetsialist, tel 505 9363, kaja.keskula@poltsamaa.ee
Aivar Aigro - teedespetsialist,  tel 5918 0191, aivar.aigro@poltsamaa.ee
Silja Peters - haridus- ja kultuuriosakonna juhataja, tel 510 5889, silja.peters@poltsamaa.ee
 
Raamatupidaja Elle Kuuse (tel 506 5690, elle.kuuse@poltsamaa.ee ) esmaspäeviti, teisipäeviti ja reedeti.
Juhtumikorraldaja Helina Kalev (tel 5911 1452, helina.kalev@poltsamaa.ee) esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.
 
Igapäevaselt töötab Puurmani teenuskeskuses majandusspetsialist Arvo Pennonen (tel 523 7098, arvo.pennonen@poltsamaa.ee) ja sotsiaaltööspetsialist Karmen Allev (tel 5334 1408, karmen.allev@poltsamaa.ee)