Uudised ja teated

« Tagasi

Kutsume 3.-4. klassi laste vanemaid osalema terviseprogrammis

Põltsamaa vallavalitsus ja Jõgeva maakonna tervisenõukogu kutsuvad  Põltsamaa valla 3.-4. klassi laste vanemaid osalema terviseprogrammis. Esimene kokkusaamine toimub neljapäeval, 4. novembril kell 18.
 
Programmi eesmärk on jagada näpunäiteid, kuidas koos perega toit ja liikumine tasakaalu saada ja kuidas muutustega toime tulla ning tõsta motivatsiooni tervislikul rajal jätkamiseks. Programm koosneb 6 kohtumisest – plaanis novembrikuu igal neljapäeval ja detsembrikuu kahel esimesel nädalal, algusega kell 18.00.
 
Kui Sinu lapsel on probleeme kehakaaluga või toitumisega ja oled huvitatud võimalusest oma last aidata, siis oled oodatud osalema!
 
Kohtumistele on kaasatud erinevad eksperdid (sh toitumisnõustaja), kes jagavad oma teadmisi ning annavad nõu teadlikumate valikute tegemiseks. Planeeritud on kohtumine toitumisnõustajaga, toiduvalmistamise töötuba ehk ühised kokkamised ja liikumistegevus, osalema on oodatud lapsevanem(ad) koos lapsega. 
 
Programmi elluviimist toetavad Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (Jõgeva maakonna tervisenõukogu) ja Põltsamaa Vallavalitsus. Programmis osalemine on täiskasvanule 15 € ja lapsele tasuta.
 
Anna oma osalemissoovist teada Põltsamaa valla noorsootöö- ja tervisedendusspetsialistile: annika.kallasmaa@poltsamaa.ee või tel. 5394 3940