Uudised ja teated

« Tagasi

Väikelastega perede vanemad, ootame teid osalema küsitluses!

Hea lapsevanem,

Kutsume Teid osalema uuringus "Peredele suunatud teenused ja sellega seotud olukord kolmes omavalitsuses - Põltsamaa ja Türi vallas ning Viljandi linnas". Vastuseid ootame nii isadelt kui emadelt.

Uuringu eesmärgiks on kaardistada 0-8-aastaste lastega perede vajadusi ja neile suunatud teenuste olukorda kolmes omavalitsuses (Põltsamaa ja Türi vallas ning Viljandi linnas), et arendada kohaliku tasandi ennetus- ja pereteenuseid.

Palume Teil vastata küsimustikule, mis kajastab teemasid:

  • teenuste kasutamine;
  • lapsevanemaks olemine;
  • lapse käitumine.

 

Küsimustiku täitmine võtab aega umbes 25 minutit ja vastata saab kuni 3. novembrini.

Küsimustikku saab täita elektroonselt lingil http://www.ankeet.ee/a/dabiwu ja paberkandjal Perepesas kohapeal. Vastajad saavad osaleda ka auhinnaloosis!

Küsimustikule vastamine on vabatahtlik ja anonüümne. Me ei kogu andmeid, mis võimaldaks Teie isikut täidetud ankeediga kokku viia. Lasteaed ei edasta vanemate kontaktandmeid uuringu läbiviijatele. Andmeid analüüsitakse vaid üldistatud kujul ning SA Lapse Heaolu Arengukeskuse töötajate poolt, kes on uuringuga otseselt seotud.

Uuringut korraldab SA Lapse Heaolu Arengukeskus. Küsimuste korral saate kirjutada e-posti aadressile: inga@lapseheaolu.ee

Teie osavõtt ja arvamused on väga olulised, aitäh pühendatud aja ja tagasiside eest!

Lugupidamisega

Inga Mäemets
Uuringu koordinaator
SA Lapse Heaolu Arengukeskus