Uudised ja teated

« Tagasi

Arenduskeskus ootab kandidaate Jõgeva maakonna aasta isa tunnustamiseks

Läheneva isadepäeva eel kutsub sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (JAEK) esitama kandidaate Jõgeva maakonna aasta isa aunimetusele. 
 
Aasta isa aunimetus anti esmakordselt välja 2020. aastal. Aunimetuse väljaandmise eesmärgiks on väärtustada isa ja isadust ning mehe rolli laste kasvatamisel. 
 
Aasta isa konkursile ootame kandidaate, kelle tegevus kodus, tööl ja ühiskondlikus elus on eeskujuks ning kelle peres kasvab või on üles kasvanud vähemalt üks laps. Aunimetuse saaja peab olema Eesti Vabariigi kodanik ning Jõgeva maakonna elanik. 
 
Kandidaate tunnustamiseks võivad esitada kohalikud omavalitsused, organisatsioonid kui ka üksikisikud. Ettepanekute esitamise tähtaeg on 5. november. Statuut ja taotluse vorm on kättesaadavad JAEKi kodulehel.
 
Digitaalselt allkirjastatud taotlused on oodatud e-posti aadressile arendus@jaek.ee. Paberkandjal taotlused palume saata märksõnaga „Jõgeva maakonna aasta isa" postiaadressil Aia tn 1, Jõgeva linn 48306.
 
Jõgevamaa aasta isa aunimetuse otsustab JAEKi nõukogu, kuhu kuuluvad kõikide Jõgevamaa omavalitsuste esindajad. Aasta isa tunnustamisüritus toimub 12. novembril Kuremaa lossis.