Uudised ja teated

« Tagasi

Terminal Oil avas Puurmanis automaattankla

Põltsamaa Vallavalitsus võttis plaani luua tingimused väiketankla rajamiseks Puurmani keskusesse 2020. aasta septembris, kui alustati Tallinna mnt 2 parkla korrastustöödega. Tankla paigaldustöödega alustas Terminal Oil detsembri alguses ning 8. jaanuaril avati esimene avalik tankla Puurmani asulas. 
 
Tankla pidulik avamine toimub Puurmanis teisipäeval, 12. jaanuaril kell 10.
 
Puurmani teenuskeskuse juhi Arvo Pennoneni sõnul pole Puurmanis varem avalikku tanklat olnud. „Kui varem pidid kohalikud lähimasse tanklasse jõudmiseks maha sõitma ligi 13 kilomeetrit, siis nüüd asub tankla Puurmani keskuses," märkis ta.
 
„Oleme veendunud, et Puurmani automaattankla avamisega täidame puuduoleva lüli mugavusteenuste osas, mis kohalikele kättesaadavad peaksid olema. Lähiajal on Terminal Oil saanud mitmeid pöördumisi kohalike poolt, kes uurivad tankla avamise kohta ning väljendavad oma ootusärevust selle suhtes. Samuti pole välistatud, et tulevikus Puurmanis tanklapoe avame, kuid seda näitab aeg", kommenteeris Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp.
 
Automaattankla on avatud 24/7 ning tankida saab mootoribensiini 98 ning diislikütust. Makseautomaadis saab tasuda sularahas, pangakaardiga ning Terminal Oil maksekaardiga ning kõigis Terminal Oil jaamades saab kütuste eest tasuda kasutades Cloudics mobiilirakendust.
 
Puurmani automaattankla on Terminal Oilil järjekorras 24-s.  Kevadeks laieneb  ettevõte Tallinna, kus Peterburi maantee ääres valmib kaasaegne teenindusjaam ning ehitusjärgus on teenindusjaam Euroopa Liidu idapiiril Narva-Jõesuus.