Uudised ja teated

« Tagasi

Vallavalitsus kuulutas välja ujulateenuse riigihanke

Riigihanke eesmärk on leida arendaja, kes rajab Põltsamaale ujula ja tagab 10 aasta jooksul Põltsamaa vallas ujumisteenuse kättesaadavuse laste ujumise algõppe ning treeningute läbiviimiseks. Ujula peab valmima eelduslikult kolme aasta jooksul alates pakkumuse esitamisest. 
 
Põltsamaa valla elanikel puudub hetkel mugav võimalus käia aastaringelt kodu lähedal veemõnusid nautimas. Vallale kuuluv endine Põltsamaa EPT ujula on amortiseerunud ja kriitilises seisukorras.  Lähimad tänapäevased ujulad paiknevad Suure-Jaanis, Paides ja Kuremaal.
 
Hanke võitja rajab Põltsamaale vähemalt 3-rajalise 25 meetri pikkuse põhibasseini ja vähemalt 60m2 suuruse algõppebasseini. Lisaks võib arendaja luua ujula juurde muid toetavaid teenuseid (nt valikut erinevatest saunadest, mullivanne, massaažitube, majutust vms).
 
Vallavalitsus on ujula võimalike asukohtadena välja pakkunud kuus kohta (Kördiööbiku park, hariduslinnak (Lille 2), endine Paala pood, Orkla vana kontorihoone lossikompleksi kõrval, Põltsamaa kinomaja, Aleksandrikooli hoone). 
 
"Kui pakkuja näeb ujulat mujal, siis võib ta esitada omalt poolt ka mõne teise asukoha. Samuti on läbirääkimise võimalus muude tingimuste osas," ütles vallavalitsuse arengu- ja planeerimisosakonna juhataja Kristi Klaos.
 
Pakkumuste esitamise tähtaeg on 30. november ja pakkumus tuleb esitada riigihangete registri kaudu.
 
Rohkem infot hanke kohta jagab arengu- ja planeerimisosakonna juhataja Kristi Klaos (tel.  5294510, e-post kristi.klaos@poltsamaa.ee).