Uudised ja teated

« Tagasi

4. nädala info

 

Esmaspäeval, 20. jaanuaril kell 09.00 algab Põltsamaa Vallavalitsuse istung.

Kolmapäeval, 22. jaanuaril kell 18.00 algab Pisisaare Algkoolis vestlusring Põltsamaa valla haridusvõrgu ümberkorraldamisest.

Laupäeval, 25. jaanuaril kell 10.00 algab Pisisaare Spordikeskuses võrkpalli Paaristurniir Segapaaridele III etapp.

 

LASTEAED MARI

Teisipäeval, 21. jaanuaril osaleb õpetaja A. Meri koolitusel „Pedagoogiline eestvedamine rühmas."

21.-22. jaanuaril kell 16.30 toimub Kibuvitsamarjarühmas mänguõhtu koos vanematega.

Reedel, 24. jaanuaril osalevad õpetajad M. Püvi ja M. Laanemäe  koolitusel „Õpetajate koostöökultuuri edendamine."

Rühmades toimuvad loodusliikumised- talvematkad. 

Eelinfo:

Esmaspäeval, 27. jaanuaril toimub pedagoogiline nõupidamine.

Reedel, 31. jaanuaril osaleb direktor T. Kaeramaa beebikooli koolitusel.

 

PÕLTSAMAA LASTEAED TÕRUKE

Toimub nuputamisnädal kõikidele rühmadele.

Neljapäeval, 23. jaanuaril toimub Valgamaa KHK õppepäev õpetaja abidele.

Eelinfo:

Teisipäeval, 28. jaanuaril kell 13.30 toimub Tervist Edendavate Töökohtade baaskoolituse 1. moodul.

 

PÕLTSAMAA ÜHISGÜMNAASIUM

Esmaspäeval, 20. jaanuaril on 7.a ja 7.c klass teatris.

Kolmapäeval, 22. jaanuaril kell 10.00-13.00 toimub Felixhallis teatevõistluse „Tähelepanu Start" I etapp.

Reedel, 24. jaanuaril kell 8.30 toimub 8.a klassil loovtööde kaitsmine.

Reedel, 24. jaanuaril kell 12.15-15.00 osaleb 5. klassi meeskond Avinurmes „Fun with English" päeval.

Eelinfo:

27.-31. jaanuar toimub Muusikanädal 2020.

Esmaspäeval, 27. jaanuaril kell 11.25 toimub PÜGi puhkpilliorkestri kontsert.

Esmaspäeval, 27. jaanuaril kell 12.30 toimub PÜGi puhkpilliorkestri kontsert.

Teisipäeval, 28. jaanuaril kell 10.20 toimub loeng-kontsert „Tantsud Iirimaast Iisakuni", 1.-3. klass ja valla koolide õpilased.

Teisipäeval, 28. jaanuaril kell 11.25 toimub loeng-kontsert „Tantsud Iirimaast Iisakuni", 4.-7. klass ja valla koolide õpilased.

Teisipäeval, 28. jaanuaril kell 12.30 toimub loeng-kontsert „Tantsud Iirimaast Iisakuni", 8.-12. klass.

Kolmapäeval, 29. jaanuaril kell 10.20 toimub Lotte ja Klausi muusikatund 1.-2. klass ja lasteaia vanem rühm.

Kolmapäeval, 29. jaanuaril kell 11.25 toimub Lotte ja Klausi muusikatund 3.-4. klassi õpilastele ja valla koolide õpilastele.

Neljapäeval, 30. jaanuaril toimuvad muusikanädala töötoad.

Neljapäeval, 30. jaanuaril toimub matemaatikavõistluse „NUPUTA" piirkonnavoor 5.-7. klassile.

Neljapäeval, 30. jaanuaril kell 8.00-17.00 toimub 4.g klassi õppekäik Tervishoiumuuseumisse.

Reedel, 31. jaanuaril kell 10.20 toimub ansambli Brassical loeng-kontsert 1.-4. klass ja valla koolide õpilased.

Reedel, 31. jaanuaril kell 11.15-11.45 toimub kohtumine Hullu Teadlasega.

Reedel, 31. jaanuaril kell 11.25 toimub ansambli Brassical loeng-kontsert 5.-8. klass ja valla koolide õpilased.

Reedel, 31. jaanuaril kell 12.30 toimub ansambli Brassical loeng-kontsert 9.-12. klass.

Laupäeval, 1. veebruaril toimub bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor.

Laupäeval, 1. veebruaril lõpetab muusikanädala Playback show kultuurikeskuses.

 

ADAVERE PÕHIKOOL

20.-23. jaanuaril toimuvad 7. klassi õpilaste motivatsioonivestlused ja loovtööde vahearuande kuulamine.

Reedel, 24. jaanuaril kell 11.00-15.00 osaleb 8. klass Järvamaa KHK eelkutseõppe programmis.

Reedel, 24. jaanuaril kell 09.00-12.00 toimub valla koolide 3. klassi õpilaste ettevõtlusõppe mängude päev Adavere Põhikoolis.

 

PÕLTSAMAA KUNSTIKOOL

20.12.2019-25.01.2020 on galeriis pART üleval Kunstikooli poolaasta näitus „KAASAEG / VABADUS".

 

PÕLTSAMAA MUUSIKAKOOL

Kolmapäeval, 22. jaanuaril osalevad "Tulevikumuusikute arenguprogrammi" õpilased ja õpetaja õppepäeval Tartus Heino Elleri Muusikakoolis.

Teisipäeval, 28. jaanuaril kell 17.30 toimub Flöödiõhtu muusikakoolis, esinevad flöödiõpilased ja -õpetajad.

 

PÕLTSAMAA KULTUURIKESKUS

Laupäeval, 25. jaanuaril kell 17.00 algab komöödiateatri etendus „Pimekohting".

 

PAJUSI RAHVAMAJA

Reedel, 24. jaanuaril kell 19.00 algab komöödiaetendus „#Tulehark".

Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 11.00 algab lastehommik.

 

PÕLTSAMAA RAAMATUKOGU

Esmaspäeval, 20. jaanuaril kell 18.00 toimub kirjandusklubi õhtu kõigile. Külas Põltsamaalt pärit folklorist ja usundiuurija Mare Kõiva.

16.12.2019-24.01.2020 on saalis üleval näitus „Linnulennult" (Raivo Laanese aerofotod).

27.01-29.02 on saalis üleval Eire Kulbini isikunäitus „Tikandite lummuses".

2.-31. jaanuaril on fuajees üleval 2019. aasta loetumad raamatud Põltsamaa raamatukogus (raamatuid tutvustavad tekstid ja kaanepildid).

2.-31. jaanuaril on täiskasvanute osakonnas üleval näitus „Arubalt Eestisse" - „Fred Jüssi 85" (koduloonäitus).

20.01-10.02 on laste- ja noorteosakonnas näitus „Maailma mõte on peidus maailmas endas" (Fred Jüssi 85-ndaks juubeliks).

20.01-10.02 on laste- ja noorteosakonnas näitus „Helgest lapsepõlvest sündinud kunst" (Ilon Wiklandi 90-ndat juubelit tähistav raamatunäitus).

Eelinfo:

Esmaspäeval, 27. jaanuaril kell 18.00 toimub Eire Kulbini isikunäituse „Tikandite lummuses" avamine.

 

PAJUSI RAAMATUKOGU

Kolmapäeval, 22. jaanuaril kell 11.00 saavad kokku Pajusi raamatusõbrad. Horvaatia reisimuljeid jagavad Olvi ja Jüri Lugus.

Jaanuarikuus on raamatukogus üleval järgmised näitused ja väljapanekud:

"Müstiline" (Pisisaare Algkooli laste tööd)

"Portreed" (Pisisaare Algkooli laste tööd)

Nukitsa konkursi raamatud.

 

PÕLTSAMAA PEREPESA

Tasuta mängutuba E 10.00-16.00, K 13.00-17.00 ja N 9.00-13.00.

Neljapäeval, 23. jaanuaril kell 17.30 toimub aktiivsus- ja tähelepanu ning autismispektri häirega (või nende tunnustega) laste lapsevanemate tugigrupp.

Laupäeval, 25. jaanuaril 11.00-14.00 toimub perelaupäev „Igaüks on kunstnik" koos Muhekunstniku ja kunstiliste tegevustega kogu perele..

Tähelepanu:

Esmaspäeval, 10. veebruaril kell 17.30 alustab Vanemlusprogramm Imelised Aastad (2-8-aastaste laste vanematele) uus grupp. Registreerimine avatud!

Lisainfo: 5346 4029 Mariin Sirk.  

 

PÕLTSAMAA PÄEVAKESKUS

Dušši kasutus E-R 10.00-16.00, etteregistreerimine: 5860 3580 Anne Kurvits

Esmaspäev, 20. jaanuar

10.00-14.00 Avatud pesumaja

13.00 Nipinurk

Teisipäev, 21. jaanuar

11.00-15.00 Kasutatud riiete tasuta jagamine

12.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm

Kolmapäev, 22. jaanuar

11.00 „Ajaloo hõnguline jutunurk" Meeli Lehtlaga

12.00 Toolivõimlemine, juhendab Kaia Sarap

Neljapäev, 23. jaanuar

11.00 Lauluring, saateks mängib Ülle Lätte

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Meestesaun

15.00-18.30 Naistesaun

Reede, 24. jaanuar

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Naistesaun

15.00-18.30 Meestesaun

Eelinfo:

Esmaspäev, 27. jaanuar

10.00-14.00 Avatud pesumaja

13.00 Nipinurk

Teisipäev, 28. jaanuar

11.00-14.00 Kasutatud riiete tasuta jagamine

12.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm.

Kolmapäev, 29. jaanuar

12.00 Toolivõimlemine, juhendab Kaia Sarap

Neljapäev, 30. jaanuar

11.00 Lauluring, saateks mängib Ülle Lätte

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Meestesaun

15.00-18.30 Naistesaun

18.00 Loeng „Sõnavägi" Helve Tamme

Reede, 31. jaanuar

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Naistesaun

15.00-18.30 Meestesaun 

 

 

Teenistujate puhkused:

Noorsootööspetsialist Annika Kallasmaa 14.-21.01.2020.

Abivallavanem Karro Külanurm 16.-30.01.2020.

Ehitusspetsialist Kersti Viggor 20.-25.01.2020.