Uudised ja teated

« Tagasi

Enampakkumine Vägari külas asuva korteri võõrandamiseks

 

Põltsamaa Vallavalitsus korraldab digitaalset enampakkumist Vägari külas asuva korteriomandi Kooli tee 2-13 võõrandamiseks. Korter asub esimesel korrusel, on kolmetoaline ning elektriküttega. Korteris on plastikaknad. Korteri üldpind on 68 m2.

Enampakkumise alghind on 680 eurot.

Pakkumiste esitamise tähtaeg on 22. juuli 2019, mis tuleb esitada digitaalselt allkirjastatud ümbrikus märgusõnaga „Kooli tee 2" Põltsamaa Vallavalitsuse e-posti aadressil info@poltsamaa.ee.

Pakkumine peab sisaldama:

  • pakkuja nimi ja elu- või asukoht ning isiku- või registrikood;

  • nõusolek enampakkumises osalemiseks enampakkumiseks esitatud tingimustel;

  • pakkumuse summa;

  • tagatisraha tasumist tõendav dokument;

  • esindaja volitusi tõendav dokument.

Tagatisraha suuruseks 68 eurot, mis tasutakse Põltsamaa Vallavalitsuse arvelduskontole EE171010152000462007 hiljemalt üks kalendripäev enne pakkumise esitamise tähtaega. Enampakkumise võitja tagatisraha võetakse arvesse edasistes arveldustes, teistele osalejatele tagastatakse see viie tööpäeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste kinnitamist või enampakkumise nurjunuks tunnistamist. Kui enampakkumise võitja keeldub enampakkumise tulemusi kinnitava korralduse vastuvõtmisest või mõjuva põhjuseta ei ilmu teatatud tähtajal lepingu sõlmimisele, kaotab ta õiguse lepingu sõlmimiseks ja tagatisraha.

Täpsemad tingimused on määratud Põltsamaa Vallavalitsuse 1. juuli 2019 korraldusega nr 2-3/2019/295.

Kontaktisik on majandusosakonna juhataja Mark Liivamägi, tel 5308 1082, e-post mark.liivamagi@poltsamaa.ee