« Tagasi

Haridustöötajate tunnustamine

Kutsume kõiki, kes on märganud ja kogenud õpetajate ning teiste haridustöötajate suurepärast tööd, mõnda silmapaistvat tegu või teavad suurt hariduse sõpra, neid inimesi konkursil esitama! 

Kandidaatide esitamine kestab kuni 27. märtsini 2023. Ankeedi selleks leiab Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt: https://www.hm.ee/gala

Suur tänu kõigile, kes leiavad õpetajate ning teiste haridustöötajate tunnustamiseks aja!

Haridus- ja Teadusministeeriumil on au tunnustada 11. korda toimuval aasta õpetaja galal "Eestimaa õpib ja tänab" haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta või elutöö on teistele eeskujuks. Tunnustatavad panustavad märkimisväärsel moel õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes.

Vabariigi Valitsus määrab silmapaistvate tööalaste saavutuste eest haridustöötajatele kaheteistkümnes kategoorias riikliku aastapreemia (a' 10 000 eurot) ning kuni kolm elutööpreemiat (a' 65 000 eurot). Esmakordselt saavad riikliku aastapreemia ka aasta hariduse sõbra ning aasta haridusteo laureaadid. Galal tunnustatakse kõikide kategooriate laureaate. Rahalise preemia pälvivad ka kõikide kategooriate nominendid.

Haridus- ja Teadusministeerium