10. nädala info
Esmaspäeval, 2. märtsil kell 9.00 algab Põltsamaa Vallavalitsuse istung.
Laupäeval, 7. märtsil kell 10.00 algab Puurmani mõisa pargist Kuperjanovi retk: Puurmani-Tabivere.
Laupäeval, 7. märtsil kell 12.00 algab Põltsamaa Selveri parklast üritus „Põgenemine Põltsamaalt".
LASTEAED MARI
Kolmapäeval, 4. märtsil toimub Maasikmarjarühmas loodusliikumine.
Neljapäeval, 5. märtsil kell 17.00 algab Suukooli õpituba lastevanematele, jutud suuhügieenist ja hammaste tervisest.
Rühmades toimuvad emakeelekuu raames Põltsamaa Raamatukogu külastused.
Eelinfo:
Teisipäeval, 10. märtsil avatakse näitus: „Meie kaunid emakeele sõnad".
Kolmapäeval, 11. märtsil kell 10.00 toimub Sussiteatri etendus „Kurg."
PÕLTSAMAA LASTEAED TÕRUKE
2.-6. märtsil toimub rühmades tüdrukute nädal.
Neljapäeval, 5. märtsil sõidavad Pähklikese ja Kastanimunakese lapsed vaatama Vanemuise etendust „Pettson, Findus ja krähmud".
Eelinfo:
9.-12. märtsil on emakeele nädal.
Teisipäeval, 10. märtsil kell 9.45 toimub ilusale eesti keelele pühendatud luulehommik.
Kolmapäeval, 11. märtsil kell 11.30 toimub Sussiteatri etendus „Kurg".
ADAVERE PÕHIKOOL
Esmaspäeval, 2. märtsil kell 11.15-12.00 toimub 1.- 3. klassidele veeohutus loeng.
Neljapäeval, 5. märtsil kell 10.20-12.00 toimub 5.- 8. klassi õpilastele küberturvalisuse õpituba.
Neljapäeval, 5. märtsil kell 12.30-14.00 toimub 9. klassi õpilastele simulatsioonide õpituba.
Reedel, 6. märtsil kell 10.20-11.15 toimub Diana Liivi kontsert.
Reedel, 6. märtsil osalevad 7. klassi õpilased Puurmani Mõisakoolis giidide koolitusel.
PUURMANI LASTEAED SIILIPESA
Reedel, 6. märtsil toimub Seenekese ja Pähklikese rühmas printside ja printsesside päev.
Eelinfo:
Teisipäeval, 10. ja 24. märtsil on Pähklikese rühm Palamuse lasteaias Nukitsamees ujumas.
PÕLTSAMAA ÜHISGÜMNAASIUM
Esmaspäeval, 2. märtsil kell 17.30-18.45 toimub koolieelikute vanematele kooliga tutvumisring.
Kolmapäeval, 4. märtsil kell 8.15-14.00 toimuvad Tähelepanu Start – teatevõistlused.
Neljapäeval, 5. märtsil kell 8.30-11.05 toimub 1. klassidele veeohutus.
Neljapäeval, 5. märtsil kell 10.20-13.15 toimub füüsika põhikooli õpikoda.
Reedel, 6. märtsil toimub matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. klassile.
Eelinfo:
9.-13. märtsil toimub 1.-5. klasside karjäärinädal.
Kolmapäeval, 11. märtsil on 5.b ja 5.c klass Endla teatris.
Reedel, 13. märtsil kell 8.30-15.00 on 3.c ja 3.g klass KIK õppepäeval AHHAA Keskuses (toetab KIK).
Pühapäeval, 15. märtsil toimub Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales.
PÕLTSAMAA MUUSIKAKOOL
Teisipäeval, 3. märtsil kell 17.00 toimub "Tulevikumuusikute arenguprogrammi" õpilaste klassikontsert H. Elleri Muusikakoolis Tartus.
Reedel, 6. märtsil osalevad löökpilliõpilased Eesti Muusikakoolide Liidu löökpilli regioonikonkursil Tartu II Muusikakoolis.
Reedel, 6. märtsil osalevad akordioniõpilased Eesti Muusikakoolide Liidu akordioni regioonikonkursil Pärnu Kunstide Majas.
PÕLTSAMAA KUNSTIKOOL
Kuni 15. märtsini on galeriis pART üleval Kunstikooli poolaasta näitus „KAASAEG / VABADUS".
Veebruarist maini on Lossi restoranis üleval Maie Luht 80 retrospektiivnäitus. Näitust võimalik näha ürituste ajal või kokkuleppel restoraniga.
Eelinfo:
Teisipäeval, 17. märtsil kell 15.00 avatakse galeriis pART näitus Terje Ojaver skulptuurid.
PÕLTSAMAA KULTUURIKESKUS
Kolmapäeval, 4. märtsil kell 19.00 algab Rakvere Teatri etendus „Kaks tosinat tulipunast roosi"
Pühapäeval, 8. märtsil kell 16.00 algab naistepäevakontsert.
Eelinfo:
Reedel, 13. märtsil kell 19.00 algab vestlusõhtu „Head tüdrukud nii ei tee" Anu Saagim, Keithi Uibomägi ja Liina Pulges.
PUURMANI RAHVAMAJA
Teisipäeval, 3. märtsil kell 19.00 algab I ülevallalise mälumängu VI voor.
Eelinfo:
Reedel, 13. märtsil kell 18.00 algab Puurmani Muusikastuudio 5. sünnipäevale pühendatud kontsert-aktus. Pidu jätkub SKA Faktoriga.
PAJUSI RAHVAMAJA
Reedel, 6. märtsil kell 19.00 algab tantsutuba.
Eelinfo:
Laupäeval, 14. märtsil kell 19.00 algab esietendus „Jätkuvalt inglispärane".
LUSTIVERE KULTUURIMAJA
Laupäeval, 7. märtsil kell 20.00 algab seltsi 17. sünnipäeva ja naistepäeva pidu. Tantsuks mängib ansambel K.T.K.
PÕLTSAMAA RAAMATUKOGU
2.-28. märts on saalis üleval näitus „Kirju ühest sajandist" (Riigiarhiivi arhivaari Astri Schönfelder koostatud näitus).
2.-31. märts on fuajees üleval näitus „Etenduse sisse minek" (Teatrikavad VOL 2 (august 2006-detsember 2019)).
2.-31. märts on täiskasvanute osakonnas üleval koduloonäitus „Maalikunstnik, naivist Paul Kondas 120".
2.-15. märts on laste- ja noorteosakonnas üleval „14. märts on emakeelepäev" (raamatunäitus emakeelepäevaks).
Eelinfo:
Kolmapäeval, 11. märtsil kell 17.15 toimub salongiõhtu, Liis Lassi teatrijutud.
PAJUSI RAAMATUKOGU
Märtsikuus on raamatukogus üleval järgmised näitused ja väljapanekud:
"Talviselt ja tubaselt" (Pisisaare Algkooli laste tööde näitus)
"Digikultuuriaasta 2020" (näitusel erinevast ajast sülearvutid
Eelinfo:
Teisipäeval, 10. märtsil kell 10.00 toimub muinasjutu lugemine Pisisaare Algkooli lasteaias.
Kolmapäeval, 18. märtsil kell 11.00 saavad kokku Pajusi raamatusõbrad. Külaliseks Põltsamaa üksikkompanii pealik Enno Ottis.
PÕLTSAMAA PEREPESA
Tasuta mängutuba E 10.00-16.00, K 13.00-17.00 ja N 9.00-13.00.
Kolmapäeval, 4. märtsil alustab Perekool lapseootel peredele. Registreerimine avatud!
Neljapäeval, 5. märtsil kell 17.30 toimub aktiivsus- ja tähelepanu ning autismispektri häirega laste ja lapsevanemate tugigruppi.
Tähelepanu:
Avatud registreerimine PREP-paarisuhtekoolitusele. Koolitus toimub tervikprogrammina 3., 10., 17., 24., 31. märtsil kell 17.30-20.00. Põltsamaa valla elanikele maksab koolitus 25 eur/in (tavahind 250 eur/in). Registreeru koolitusele www.prep.ee/kalender/ Pakume koolituse ajal lapsehoidu, lapsehoiu soovist palume teada anda helistades või kirjutades Perepesa kontaktidele.
Lisainfo: 5346 4029 Mariin Sirk.
PÕLTSAMAA PÄEVAKESKUS
Dušši kasutus E-R 10.00-16.00, etteregistreerimine: 5860 3580 Anne Kurvits
Esmaspäev, 2. märts
10.00-14.00 Avatud pesumaja
13.00 Nipinurk
Teisipäev, 3. märts
12.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm
Kolmapäev, 4. märts
10.00 „Ajaloo hõnguline jututuba" Meeli Lehtlaga
12.00 Toolivõimlemine, juhendab Kaia Sarap
Neljapäev, 5. märts
11.00 Lauluring, saateks mängib Ülle Lätte
11.00-18.30 SAUN
11.00-14.30 Meestesaun
15.00-18.30 Naistesaun
Reede, 6. märts
11.00-18.30 SAUN
11.00-14.30 Naistesaun
15.00-18.30 Meestesaun
Eelinfo:
Esmaspäev, 9. märts
10.00-14.00 Avatud pesumaja
13.00 Nipinurk
Teisipäev, 10. märts
11.00-14.00 Kasutatud riiete tasuta jagamine
12.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm.
Kolmapäev, 11. märts
12.00 Toolivõimlemine, juhendab Kaia Sarap
Neljapäev, 12. märts
11.00 Lauluring, saateks mängib Ülle Lätte
11.00-18.30 SAUN
11.00-14.30 Meestesaun
15.00-18.30 Naistesaun
Reede, 13. märts
11.00-18.30 SAUN
11.00-14.30 Naistesaun
15.00-18.30 Meestesaun
Teenistujate puhkused:
Vallavanem Margus Möldri 25.02-06.03.2020, asendab Karro Külanurm.
Rahandusosakonna juhataja Piret Nõmmiksaar 02.-06.03.2020.
Keskkonnaspetsialist Ain Valu 02.-08.03.2020.
Ehitusspetsialist Kersti Viggor 02.-08.03.2020.