Uudised ja teated

« Tagasi

Vald pidas kultuurikeskuses lusikapidu

 
Teisipäeval, 3. novembril toimus Põltsamaa Kultuurikeskuses noorimate vallakodanike vastuvõtt ehk „lusikapidu" .
 
Seekord oli vastuvõtt mitmeti eriline. Kutsutud oli 40 peret. Lisaks 2020. aasta I poolaastal sündinutele kutsuti pidulikule koosviibimisele ka 2019. aasta II poolaastal sündinud lapsed ja nende vanemad, kel jäi „oma" pidu eriolukorra tõttu kevadel ära.
 
Kuna ajad on ärevad, siis pakuti vanematele võimalust tellida lusikas koju, tulla sellele järele endale sobival ajal vallamajja või osaleda „lusikapeol". Oli kõikide variantide eelistajaid. 
 
Need, kes ei saanud osaleda vastuvõtul, saavad laste nimelised lusikad kätte Põltsamaa vallavalitsusest Lossi tn 9 tööpäeviti. 
 
Noorimate vallakodanike pidulik vastuvõtt toimub taas 2021. aasta esimeselpoolaastal. Sinna ootame 1. juulist 31. detsembrini sündinud ja sündivaid lapsi ning nende vanemaid.
 
Suur meiepoolne tänu ja kummardus siinkohal kõigile värsketele vanematele sooja koostöö, hoolimise ja tagasiside eest. Veel nädal enne planeeritud aega ei olnud me kindlad, kas saame kokku tulla. Suur aitäh kõigile asjaosalistele paindlikkuse ja mõistva suhtumise eest!