Uudised ja teated

« Tagasi

Vaata, kes Põltsamaa valla meestest pälvis tähelepanu aasta isa konkursil!

Isadepäeva eel kuulutati Kuremaa mõisa peahoones välja Jõgeva maakonna aasta isa ja tunnustati sellele tiitlile nomineerituid. 
 
Põltsamaa vallas kandideeris aasta isa tiitlile kolm tublit meest: Mati Kask, Rein Annamaa ja Indrek Eensalu. Kõik need mehed on tublid mitte ainult tööl ja ühiskondlikus elus, vaid ka oma pere ja lähedasi armastavad. 
 
„Eesti mees ei ütle tihti sõnu "Ma armastan sind!". Meie isa on meile seda öelnud nii siis, kui olime veel põlvepikkused, kui ka nüüd, mil meil on kõigil juba enda pered. Tal on maailma suurim süda, kuhu mahume me kõik," kiidab tütar Liis oma isa Matit. 
 
Kursis vanaduspõlve pidava Rein Annamaa kohta teab aga rahvas rääkida, et teda jätkub kõikjale – koju, abikaasale, lastele, lastelastele, eakate seltsi, kogukonnaüritustele, huvialaringidesse. Oma eeskujuga on ta nakatanud paljusid, ta on hea seltskonnahing ja kaasahaaraja.
 
„Isana on Indrek olnud alati aus ja otsekohene. Mis iganes mure ka ei oleks siis ta alati leiab oma kiires päevas aja meid aidata," ütleb tütar Sigrit. „Isa on väga hea eeskuju olnud nii meile kui ka lastelastele."
 
Jõgevamaa aasta isa tiitel läks seekord Mustvee valda. Selle omanikuks sai kolme lapse isa Verner Mölder, keda tuntakse nii kodupaigas kui kaugemalgi Avinurme puhkpilliorkestri dirigendi ja hooliva kogukonnaliikmena.
 
Jõgevamaa aasta isa tiitel anti esimest korda välja mulluse isadepäeva paiku. Aasta isa valimist ja tunnustamist korraldab Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus.