Uudised ja teated

« Tagasi

Tunnustatud ettevõtete seast pooled tegutsevad Põltsamaa vallas

 

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus tunnustas 4. oktoobril Jõgeva kultuurikeskuses maakonna tublimaid ettevõtjaid. Kaheksast tunnustuse pälvinust neli tegutseb Põltsamaa vallas.

Põltsamaa piirkonna parim ettevõte Puit-Profiil AS, mille tegevusvaldkond on liimpuidust akna- ja uksedetailide toorikute tootmine. Ettevõte pakub tööd 107 inimesele ning on piirkonna üks suurimaid tööandjaid. Töötajasõbraliku ettevõte tiitliga pärjati Vilbel OÜ, mille põhitegevusala on täispuitmööbli tootmine ja müümine. Ettevõtte töötajate poolt on välja toodud, et ettevõte võimaldab konkurentsivõimelist palka ning paindlikku tööaega. Jõgevamaa Aasta investeerija on Eesti Killustik, mille põhitegevuseks on ehitusmaavarade kaevandamine, täitematerjalide tootmine ja müük. Põltsamaa vallas, Rõstla karjääris asuvasse killustiku purustamise ja sõelumise kompleksi on investeeritud enam kui miljon eurot. Aasta turismitegija tiitli sai Paalakalda OÜ, kes on aktiivselt panustanud piirkonna arengusse ja positiivse kuvandi loomisesse. Ettevõtte poolt on taastatud ja renoveeritud mitmed Pajusi mõisa kompleksi kuuluvad hooned.

Põltsamaa abivallavanem Karro Külanurme sõnul tasub piirkonna ettevõtjate üle uhke olla, sest lisaks tunnustatutele oli nominentidena Põltsamaa vallast veel üles seatud Transplanet OÜ, Keskest Ehitus OÜ, Adavere Agro AS, Igamehe Pubi OÜ, Palmako AS, Pähklinäpp OÜ ja Meemeistrid OÜ.

Tunnustusüritusele said kutse kõik kandidaadid, kes esitati perioodil 20.08-13.09.2018 ning läbisid vastavuskontrolli. Need kandidaadid seati üles ka rahvahääletusele, saadud hääli võtsid otsuse langetamisel arvesse komisjoni liikmed. 5-liikmelise komisjoni moodustasid SA JAEK, Jõgevamaa Koostöökoja ning Põltsamaa, Jõgeva ja Mustvee valdade esindajad.

Rohkem infot https://www.jaek.ee/tunnustamine2018