Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaal avab uksed "Perepesa"

Septembris avab Põltsamaal uksed "Perepesa", mis hakkab paiknema Põltsamaa linnas asuva päevakeskuse ühes tiivas aadressil Lossi tn 47. See on kogukondlik kooskäimise koht alates beebiootusest kuni lapse kooliminekuni, kuid ka suuremate lastega pered on väga oodatud. Vanemad saavad seal jagada oma rõõme, muresid ja kogemusi. Hubases ja turvalises keskkonnas pakutakse tuge lapse arengu ja vanemaks olemisega seotud väljakutsetele. 
 
Mõnusale kooskäimise kohale lisavad väärtust "Perepesa" mängutuba koos lapsehoiu võimalusega, infomaterjalid erinevate riiklike ja kohalike teenuste ning toetuste kohta, võimalus saada eraviisilist psühholoogilist või lapse kasvamisega seotud nõu oma ala asjatundjatelt, osaleda lapsevanematele mõeldud tugigruppides.
 
"Perepesas" hakkavad toimuma koolitused, mis toetavad lapsevanemaks ja oma kaaslasele heaks partneriks olemist. Nende koolituste ajal saavad vanemad jätta oma lapsed mängutuppa hoidu. Edaspidi soovime kaasata ka teisi spetsialiste vanemaid huvitavaid teemasid käsitlema või individuaalseid perekeskseid teenuseid pakkuma. 
     
"Perepesa" on ellukutsutud SA Lapse Heaolu Arengukeskuse initsiatiivil ning sellesse võrgustikku kuuluvad veel "Perepesad" Türil ja Viljandis. Peamiselt kuulub meeskonda neli inimest – perekeskuse juht, mängutoa juhendaja, psühholoog ja ämmaemand.
     
Ootame teid "Perepesaga" tutvuma Põltsamaa kohvikutepäeval 18. augustil aadressileLossi tn 47, Põltsamaa linn. Avatud on kohvik peresõbraliku menüüga, toimub beebide võimlemistund, vestlusring ämmaemandaga, saab piiluda tubadesse, esitada küsimusi pesa hoidjatele ning arutada koos ootusi uue keskuse tegutsemiseks.
 
Kohtumiseni "Perepesas"!
     
Kontakt: Mariin Sirk - "Perepesa" projektijuht, telefon: 5569 8564