Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa Vallavara otsib Põltsamaa veelauakeskusele haldajat

Põltsamaa Vallavara OÜ kuulutas välja riigihanke, mille eesmärk on leida 2020. aasta mais valmivale Põltsamaa veelauakeskusele haldaja.
 
Hanke eesmärk on anda minimaalselt viieks aastaks eduka pakkuja kasutusse Kamari järvele rajatav ringkaablipark, kahemastiline kaablipark, administratiivhoone ja muu taristu.
 
Haldaja kohustuseks on luua meeskond, kelle ülesandeks on käivitada veelauakeskus ning pakkuda seal teenuseid võimalikult paljudele huvilistele.
 
Hankedokumendid on avaldatud riigihangete registris ja pakkumusi saab esitada 30. detsembri südapäevani.
 
Veelauakeskuse rajamist toetatakse EL Euroopa Regionaalarengu Fondi (ERF) raames piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest. Keskuse rajamiseks sai Põltsamaa Vallavalitsus ERF toetust 1,582 miljonit eurot, valla omaosalus on 400 000 eurot.
 
Toetuse abil on juba tänaseks rajatud kaablisüsteem, mille paigaldas Snow & Wakeboard Solutions OÜ. Samuti on käimas keskuse administratiivhoone ehitus, mida püstitab Embach Ehitus OÜ.
 
Kamari järvele rajatav veelauakeskus on Eestis ja naaberriikides ainulaadne. Ringkaablisüsteem  võimaldab elamusspordiga tegeleda nii veel kui ka lumel. Lisaks kaablisüsteemile on plaanis järvele rajada veepealne seiklus- ja takistusrada, vabaajaatraktsioonid ja neid toetav taristu.
 
Lisainfo:
Kristi Klaos
Arengu- ja planeerimisosakonna juhataja
Põltsamaa Vallavalitsus
Tel +372 529 4510