Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa vallavalitsus liitus Bill.me arveldusprogrammiga

Jätkates Põltsamaa valla e-teenuste arendamist, laiendab vallavalitsus koostööd arveldusplatvormiga Bill.me. Elanike jaoks avanevad nüüd uued turvalised võimalused kaasaegsete ja keskkonnasõbralike tehnoloogiate kasutamiseks.

Mis on Bill.me?

Täna on Bill.me kõige usaldusväärsem, kaasaegsem ja efektiivsem keskkond arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitsemäärus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Bill.me keskkonda kasutav eraisik saab kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Bill.me võimaldab tal:

  • saada igakuised arved ühte kohta (arved ei kao ja ei lähe rämpsposti),
  • saada online ülevaade tasutud ja tasumata arvetest,
  • vaadata arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid),
  • maksta arveid ühe klõpsuga (kasutades maksekaarti),
  • maksta arveid automaatmaksega (täpse summaga automaatmakse),
  • edastada teavitusi ja vahetada infot (aktuaalne informatsioon teie isiklikul töölaual)

Tänu vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel saavutatud kokkuleppele on registreerimine ja platvormi kasutamine TASUTA. Teenustasu võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Androidis, HUAWEI AppGallery-s ja iOS-is Bill.me mobiilirakenduses.

1. aprillist 2021 edastab Põltsamaa Vallavalitsus arved Bill.me iseteeninduskeskkonda. Igale arve saaja e-mailile saadetakse unikaalne link kasutajakonto registreerimiseks.

Täiendava informatsiooni saamiseks tuleks pöörduda Bill.me poole e-aadressil info.ee@bill.me või telefonil +372 511 2552.