Uudised ja teated

« Tagasi

Vallavalitsus kuulutab välja konkursi Jõuluvalgus 2020

Läheneme teosammul aasta kõige pimedamale ja müstilisemale ajale. Sellesse aega loob salapära valgus, mis on loodud rõõmu tooma endale ja teistele.
 
Põltsamaa Vallavalitsus kuulutab välja konkursi Jõuluvalgus 2020. Ootame kõiki saatma meile fotosid põnevatest valguslahendustest, mis on loodud Põltsamaa vallas tänavusteks jõuludeks akendele ja/või hoonete ümbrusesse.
 
Foto tuleb saata Põltsamaa Facebooki-sõnumitesse või aadressile meedia@poltsamaa.ee. Fotole tuleb lisada valguslahenduse aadress. Kandidaatide esitamise viimane tähtaeg on 20. detsember.
 
Konkurss ja hindamine toimub kolmes kategoorias: individuaalelamud (nii linnas kui ka maal), korterelamud ja ettevõtted (toitlustusasutused, kauplused, teenusasutused, ettevõtted jms).
 
Fotodest luuakse Põltsamaa Facebooki-lehele galerii ja võidutööd valitakse välja rahvahääletusel, mis toimub 21.-30. detsembrini 2020.
 
Iga kategooria parimat tunnustatakse 100-eurose ehituspoe kinkekaardiga. Lisaks valib Põltsamaa Valla Sõnumite toimetus välja oma lemmiku ja premeerib teda Põltsamaa Valla Sõnumite aastatellimusega.
 
NB! Meile võib saata töid ka teiste loodud kaunistuste kohta: kui Teil jääb Põltsamaa vallas silma mõni kaunilt ehitud vaateaken, siis tehke sellest pilt ja saatke see meile koos aadressiga.