Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi koolimajade juures avati uued atraktsioonid


22. novembril 2018 avati Veski tn koolimaja sisehoovi paigaldatud skatepark.

Töö teostas TipTipTap OÜ Põltsamaa Vallavalitsuse tellimusel.

Juhime kõigi tähelepanu, et skatepargis sõitmine toimub omal vastutusel  ning turvalisuse tagamiseks paigaldatakse üles täiendavad videokaamerad.

Pargi kasutamiseks on nähtavale kohale paigaldatud reeglid, millega on võimalik tutvuda SIIN. Reegleid on kohustatud täitma kõik rulapargi kasutajad!

Pargis sõitmiseks on kehtestatud kuni 16 aastastele kiivrikasutamise kohustus ning reegleid järgides tuleb hoida nii ennast, kaassõitjat kui ka püstitatud skateparki.

Koos pargiga soetati juurde 20 kiivrit, kaitsmeid ja tõukerattaid. Kiivreid ja kaitsmeid saab laenutada koolist ja noortekeskusest ning tõukerattaid noortekeskusest.

Soovime kõigile turvalist kasutamist ja mõistvat suhtumist!

 

23. novembril 2018 avati Lille tn koolimaja sisehoovi madalseiklusrada.

Suur ja südamlik tänu projekti koostööpartneritele ja toetajatele, eraisikutest toetajatele ning lapsevanematele ja tublidele abilistele. Seiklusrajaga liikumisala valmimisele aitasid kaasa: Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus "Tervist ja heaolu toetavad tegevused ", MTÜ Kogemise Rada, MTÜ NNKÜ-NMKÜ, Põltsamaa Vallavalitsus, Puit-Profiil AS, Romec Metall OÜ, Tara-Torf AS, Avovil OÜ, Ponte OÜ, Viraito OÜ, Moreen OÜ, Bueno OÜ, Decora AS Põltsamaa, Hansavärv OÜ, AS Advanced Installations Sports Europe, Teet Elektritööd OÜ; Kaja ja Andres Kert, Aivar Kokk, Liivi Rehema, Loreida Küppas, perekond Suni (Kadri, Raivo, Kirsi, Kaur ja Säde), perekond Kallasmaa (Annika, Toomas, Kaspar, Anette ja Renata), perekond Pook (Guido, Kersti ja Georg Karl); Hannes ja Tuuli Jukk, Kertu Liebert, Herkki Rosin, Gunnar Koort, Sirje Ange, Enn Ange, Jaan Aiaots, Toivo Tõnson, Raul Lättemägi, Ain Meikop, Gunnar Laks, Aivar Keskel, Ats Aigro.