Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi edukas loovtöö toob kooli siseterviseraja

Eesti Terviserajad avalikustas täna üle-eestilise liikumisteemalise loovtööde konkursi „Hakkame liikuma" võitjad, kellele kingitakse Swedbanki toel siseterviserada. Teiste hulgas saab terviseraja konkursil edukalt osalenud Põltsamaa Ühisgümnaasium.
 
Konkursil osales 74 kooli ja 126 lasteaeda üle Eesti, kes esitasid konkursile ligi 400 loovtööd. Eesti Terviseradade tegevjuht Alo Lõoke märkis, et nii suur osavõtt oli väga rõõmustav üllatus.
 
"Väga positiivne oli, et osalejad olid väga loomingulised liikumise olulisuse kajastamisel ning liikusid ohtralt ka loovtööde tegemise käigus. Selgelt tuli välja, et liikumine teeb rõõmsaks ja sobib lastele ja noortele hästi, samasugust energiat hoides on võimalik küll kõik 60 minutit päevas liikuma saada. Läbi laste ja noorte saame terviseradade armastuse viia ka perekondadesse," ütles Lõoke.
 
Eesti Terviseradade ja Swedbanki esindajatest koosnev žürii valis välja 50 haridusasutust üle Eesti, kes saavad tänutäheks mängulise siseterviseraja elemendid, mida saab kasutada sõltuvalt hoone suurusest mõnes koridoris või läbi terve maja. 
 
Kingitused jõuavad koolidesse ja lasteaedadesse detsembrikuu jooksul.