Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa Raadio jõuab eetrisse esmaspäeval ka sagedusel 90,8 MHz

Esialgu vaid internetiraadiona kavandatud Põltsamaa Raadio jõuab esmaspäevast, 28. juunist eetrisse ka FM-sagedusel 90,8MHz.
 
„Oleme tänulikud sideettevõttele Levira, kes tuli meile appi ja tegi meid kuuldavaks ka raadioaparaatides," ütles Põltsamaa Raadio idee üks algataja Eva Nõmme. Levira laenatud saatja ja antenniga on Põltsamaa Raadiot võimalik kuulata raadiost umbes 5 km raadiuses Põltsamaa kultuurikeskusest.
 

"Kohaliku raadio eetrisse minek on väga kiiduväärt ettevõtmine. Leviral on hea meel seda toetada ja loodame, et Põltsamaa Raadio pilootprojekt kulgeb edukalt," ütles Levira tehnoloogia- ja IT-direktor Kristo Kaasan.

Need, kes soovivad kuulata raadiot kaugemal, saavad seda teha veebi vahendusel aadressil poltsamaaraadio.ee
 
Põltsamaa Raadio jõuab eetrisse Põltsamaa linna 95. sünnipäevanädalal 28. juunist 4. juulini.
 
Nõmme sõnul on tegemist pilootprojektiga ja raadio edasine toimumine sõltub kuulajate huvist ja toetusest. „Põltsamaa Raadio saab alguse Põltsamaa vallavalitsuse ja seitsme inimese õhinapõhisest huvist. Kui näeme, et pakutav sisu pakub rõõmu ja kõneainet meie inimestele, siis oleme toimetusega valmis ka jätkama," rääkis Nõmme.
 
Põltsamaa Raadio idee autorid on lisaks Eva Nõmmele veel Samuel Axel Maikalu, Kateriine Visk, Sandra Pomjalov, Erki Veeväli, Markus Savotskin ja Karoliine Moroz. Soovist liituda raadio tegemistega saab teada anda e-posti aadressile: poltsamaaraadio@gmail.com.
 
Põltsamaa Raadio tegemist toetavad Põltsamaa Vallavalitsus, Põltsamaa Kultuurikeskus, Levira, Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp, Kuningamäe Kontsert, Orkla, Pizzakiosk ja E-Piim.