Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa postkontor on ajutiselt suletud

Seoses töötajate haigestumisega on Põltsamaa postkontor ajutiselt suletud. Kuni postkontori taasavamiseni on Põltsamaa elanikel võimalus postiteenuseid kasutada iseteeninduskanalites, kirjakandja vahendusel või ümberkaudsetes postiasutustes. 
 
Eesti Posti regiooni juhi Ott Nautsi sõnul on ettevõtte esimeseks prioriteediks tagada nii klientide kui töötajate turvalisus. „Tänases eriolukorras tuleks postiasutuse külastus ette võtta vaid hädavajadusel ning eelistada võiks kõikvõimalikke iseteeninduskanaleid. Pakki saab saata ja tellida pakiautomaati, kus puudub inimkontakt. Postmarke, -kaarte, ümbrikuid ja muu kirjasaatmiseks vajaliku saab tellida Omniva e-poest otse oma postkasti," selgitas Nauts. 
 
Kuni postkontor on suletud, saavad Põltsamaa elanikud postiteenuseid kasutada ka kirjakandja vahendusel. Kirjakandja toimetab kohale pakke, müüb marke ja ümbrikuid, võtab vastu saatmist vajavaid kirju ning vahendab makseid. Turvalisuse huvides toimub teenuse osutamine eriolukorras välisõhus. Kirjakandjat saab kohale kutsuda kodulehel oleva vormi kaudu https://www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine või telefonil 6616616.
 
Pärast tellimuse vormistamist võtab Omniva klienditeenindus tellijaga ühendust ning lepib kokku täpse teenindamise päeva ja aja. Kirjakandja tuleb tellimust täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte rohkem kui 3 tööpäeva jooksul. Kirjakandja tuleb koju või tööle tööpäeviti kell 8:00-16:00.