Uudised ja teated

« Tagasi

Põltsamaa postkontor jätkab suviste lahtiolekuaegadega

Omniva annab teada, et Põltsamaa postkontor jääb ka pärast suvist puhkuseperioodi avatuks hetkel kehtivatel lahtiolekuaegadel.
 
E,T  9:00-13:00, 13:30-17:00
K,N,R  9:00-13:00, 13:30-15:00
L,P suletud
 
Teenus kirjakandjaga tööle/koju
 
Kõigil postiteenuse kasutajatel on võimalus kutsuda kirjakandja koju või tööle ning kasutada kõiki postiteenuseid oma elu- või asukohast lahkumata. Kirjakandja vahendusel saab saata kirju ja pakke, osta marke ning tellida koju postkontorisse saabunud pakke. Kui inimene elab lähimast postiasutusest kaugemal kui 5 km, siis on kirjakandja koju tellimine tema jaoks tasuta, maksta tuleb ainult postiteenuste ja neile kehtestatud teenustasude eest nagu tuleks maksta ka postkontoris. Kirjakandjat saab kohale kutsuda kodulehel oleva vormi kaudu https://www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Lisaks saab kirjakandja koju tellida Eesti Posti klienditeeninduse kaudu e-kirja teel info@omniva.ee või helistades telefoninumbrile 661 6616.
 
Pärast tellimuse vormistamist võtab Omniva klienditeenindus tellijaga ühendust ning lepib kokku täpse teenindamise päeva ja aja – täpselt nii, nagu toimub ka kullersaadetise kättetoimetamisel. Kirjakandja tuleb koju või tööle tööpäeviti kell 9:00-17:00.
 
Postmarkide müügikohad
 
Postmarkide lähimad müügikohad leia Omniva kodulehelt: https://www.omniva.ee/era/veel/edasimuujad
 
Loodame, et pakutavad alternatiivid teevad postiteenuste kasutamise klientidele maksimaalselt mugavaks. Täname mõistva suhtumise ja hea koostöö eest.