Uudised ja teated

« Tagasi

Kolmapäevane jõulu-OTT pakub kirevaid maitseid ja mõnusaid kingiideid

Kolmapäeval, 9. detsembril kell 17 Põltsamaa kultuurikeskuse juures algav Põltsamaa jõulu-OTT pakub põnevaid maitseelamusi 14 toidutootjalt. Lisaks on võimalik koha peal soetada toredaid koduseid jõulukingitusi mitmetelt käsitöömeistritelt.

OTT-turult saab seekord osta astelpajutooteid, käsitööleiba, toortatratooteid (jahu, tainast, piparkooke), suitsuliha ja -vorsti, kitsepiimast tooteid, jõulujäätist, looduskosmeetikat, marineeritud vutimune, glögi, mett ja palju muud. Täpsema ülevaate pakutavast kaubast leiab FB-grupis „Põltsamaa OTT – otse tootjalt tarbijale".

Kuna tänavu jääb traditsiooniline kultuurikeskuse jõululaat ära, siis pakub OTT-turg võimalust müüa oma toodangut ka käsitöölistel. Teiste hulgas on oma näputööd pakkumas Põltsamaa Tõrukese lasteaia Pajutibukeste rühm. Uuendusena on kavas ka loterii-allegrii Kuningamäe terviseradade kelltermomeetri soetuseks.

Ostes läbi OTT võrgustiku, toetate oma ostuga kodukohas tegutsevaid talupidajaid ja väiketootjaid!

Kuna seekordne OTT-turg toimub koroonaviiruse aktiivse leviku perioodil, siis püüame müüjaid veidi hajutada. Lisaks palume ostjaid jälgida ja järgida hajutatuse põhimõtteid. Ka maski kandmine ei tee paha.