Uudised ja teated

« Tagasi

Kolm Põltsamaa ettevõtet pälvisid maakondliku tunnustuse

10. oktoobril Pajusi rahvamajas toimunud Jõgeva maakonna parimate ettevõtjate tänuõhtul pälvisid tunnustuse kolm Põltsamaa ettevõtet.
 
Põltsamaa piirkonna ettevõtja 2019 on Romec Metall OÜ
 
OÜ Romec Metall on 2004. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb peamiselt roostevabast metallist torustike, hooldusplatvormide, mahutite, transportööride ja teiste tööstusseadmete projekteerimise, valmistamise, hooldamise ja remondiga. Romec Metalli peamisteks konkurentsieelisteks on kogenud spetsialistisid, laitmatu kvaliteet ja paindlik klienditeenindus. Tänu nendele omadustele usaldavad Romec Metalli kümned tööstusettevõtted- nii Eestist kui ka välisriikidest.
 
Jõgevamaa Uustulnuk  2019 on Umax Production OÜ.
 
2018. aastal asutatud Umax Production OÜ on Rootsi kapitalil põhinev ehitusettevõte Põltsamaa vallas Nurga külas. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on puitmoodulmajade ja nende detailide valmistamine. Suurem osa toodangust eksporditakse Rootsi, aga vaikselt ollakse avastamas ka Eesti turgu. Muuhulgas on Umax Production näidanud üles huvi uute elamute rajamise vastu Põltsamaale.
 
Jõgevamaa Turismitegija 2019 Pähklinäpp OÜ - Sarapiku talu maisilabürint.
 
Aastaid maisilabürintidega külastajaid lummanud talu on saavutanud oma järjekindla tegutsemisega üleriigilise tähelepanu. Tänavu külastas neid ligi 2400 seiklejat. Igalt soetatud piletilt annetati 20 senti vähiravifondile "Kingitud elu". Ettevõte eestvedamisel sai teoks ka pardikujude näitus, mis lisas Põltsamaa linnapilti värve ja pälvis positiivset tagasisidet.