Uudised ja teated

« Tagasi

Fotokonkursile „Minu Põltsamaa“ laekus 98 tööd

Fotokonkursile „Minu Põltsamaa", mille eesmärk on panna märkama inimesi tähendusrikkaid ja põnevaid tahke Põltsamaa vallast, laekus 26 autorilt 98 tööd.
 
Aitäh kõigile, kes jagasid meiega kordumatuid hetki! Konkursile saadetud pildid on armsad ning moodustavad üheskoos kireva ja põneva mosaiigi siinsest elumaailmast.
 
Võistlustöödega on võimalik tutvuda Põltsamaa FB-lehel, kuhu on loodud eraldi album Fotokonkurss "Minu Põltsamaa 2019". Samas toimub ka publikulemmiku valimine. Kui mõni esitatud töödest Sulle meeldib, hääleta, klikkides FB-nupule „Meeldib". Hääled loetakse kokku 27. aprillil ja enim hääli saanud foto saab publikupreemia.
 
Lisaks teeb parimatest töödest oma valiku žürii, kuhu kuuluvad foto- ja videokroonik Ellar Sügiste, fotograaf ja Põltsamaa Teataja toimetuse juht Kristi Sepri, Põltsamaa Kultuurikeskuse rahvakultuuri spetsialist Keiu Kess, Põltsamaa Vallavalitsuse kultuuritöö spetsialist Ülle Ottokar ja vallavalitsuse turundusspetsialist Raivo Suni. 
 
Võitjad kuulutatakse välja 2020. aasta mais ja parimaid tunnustatakse auhindadega, mille on välja pannud Põltsamaa Vallavalitsus ja Photopoint. Lisaks on konkursitöödest plaanis koostada näitus, mida saab näha tulevikus Põltsamaa raamatukogus.
 
Konkursi „Minu Põltsamaa" läbiviimist toetavad Põltsamaa Vallavalitsus, Photopoint (Nordic Digital AS), Põltsamaa Raamatukogu, OÜ Vali Press ja Põltsamaa Teataja (OÜ Põltsamaa Turundus).