Uudised ja teated

« Tagasi

Esita kandidaat maakonna Aasta Ema konkursile!

SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus  kuulutab välja Jõgevamaa Aasta Ema konkursi. Põltsamaa vallast pärit Aasta Ema 2020 kandidaate saab esitada Põltsamaa Vallavalitsusele 26. aprillini 2020. 
 
Aasta Ema aunimetuse konkursile esitatakse ema, kelle tegevus kodus, tööl ja ühiskondlikus elus on eeskujuks ning kelle peres kasvab või on üles kasvanud vähemalt üks laps.
 
Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistri järgi on Jõgeva maakond. 
 
Avalduses tuleb märkida 
  1. autasustamiseks esitatava isiku nimi ja kontaktandmed, 
  2. aunimetuse andmise põhjendus
  3. taotluse esitamise kuupäev ja taotluse esitaja allkiri.
Kandidaadi esitamiseks tuleb saata digiallkirjastatud info 26. aprilliks 2020 aadressile info@poltsamaa.ee või paberkirjana esitaja allkirjaga aadressile Põltsamaa Vallavalitsus Lossi tn 9, Põltsamaa linn, 48104.
 
Iga Jõgevamaa omavalitsus selgitab välja ja esitab kaks kuni neli kandidaati Aasta Ema konkursile. Vallavalitsused esitavad taotlused hiljemalt 30. aprilliks Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusele.
 
Aasta Ema aunimetuse saaja kuulutatakse välja emadepäeval.  Arvestades kehtivat eriolukorda ei toimu emadepäeval pidulikku aunimetuse üleandmist. Aasta Emale traditsioonilise rahvusliku ehte üleandmine ja nominentide tunnustamine toimub sügisel.
 
Jõgevamaa Aasta Ema aunimetuse otsustab SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse nõukogu, kuhu kuuluvad kõikide Jõgevamaa omavalitsuste esindajad.
 
Lisainformatsioon: 
ulle.ottokar@poltsamaa.ee, tel 530002557, Ülle Ottokar, kultuuritööspetsialist.
 
VAATA LISAKS: