Uudised ja teated

« Tagasi

Barbora Expressi kontaktivaba ostlemine laienes ka Põltsamaale

Toidu- ja esmatarbekaupade e-kauplus Barbora.ee laiendab koostöös Maximaga kontaktivaba ostlemise võimalust üheksas Maxima kaupluses Kesk- ja Lõuna-Eestis. Barbora Express teeninduspunkt on nüüdsest avatud ka Põltsamaal.
 
„Meie eesmärk on teha Barbora e-pood kättesaadavaks võimalikult laialdaselt üle Eesti ning tänasest oleme koostöös Maxima loonud kontaktivaba toidu- ja esmatarbekaupade ostuvõimaluse suuremas osas mandri-Eestist kokku 29 kaupluses," lausus Barbora.ee tegevjuht Deniss Osman. 
 
Barbora Expressi teeninduspunkt on Põltsamaal aadressil Kesk 6 asuvas Maxima X kodukaupluses. 
 
 „Pakume Barbora Expressi vahendusel ostjatele 600 erinevat toodet, millest valdav osa on värske kategooria kaup ning lisaks kuivained, konservid ja esmatarbekaubad," lausus Maxima Eesti tegevjuht Edvinas  Volkas. „Nüüdsest suudame seda teenust pakkuda ka Kesk- ja Lõuna-Eestis ning juba lähiajal toome kontaktivabade ja turvaliste igapäevaostude võimaluse ka Eesti läänepoolsetesse maakondadesse ja Raplasse," lisas Edvinas Volkas. 
 
Tellimisel valib klient esmalt barbora.ee leheküljelt Barbora Express teenuse ning seejärel maakonna, milles asuvasse Maxima kauplusesse ta soovib oma kaubale järele minna. Seejärel avaneb tavapärane e-poe keskkond koos valikuga toidu- ja esmatarbekaupadest. Ostukorv komplekteeritakse kaupluses ning selle üleandmine toimub kontaktivabalt kaupluses spetsiaalselt märgistatud alal. Barbora Expressi kaupade eest saab esialgu tasuda vaid tellimust sooritades kas pangaülekande või kaardimaksega.
 
Kokku on Barbora Expressi teeninduspunktid tänaseks avatud 29 kaupluses Tallinnas, Harjumaal, Ida- ja Lääne-Virumaal ning Kesk- ja Lõuna-Eestis.