Uudised ja teated

« Tagasi

Algasid Põltsamaa esmatasandi tervisekeskuse ehitustööd

 

Täna, 29. augustil algasid Põltsamaa tervisekeskuse ehitustööd. Kuna tervisekeskuse taha jääv ala ja sealsamas asuv parkla on tööde tõttu suletud, on raskendatud mugav ligipääs.

SA Põltsamaa Tervis juht Merle Mölder palub ehitustööde kestel klientidelt mõistvat suhtumist: „Kindlasti palume varuda aega, kuna on muutunud parkimiskorraldus ja ligipääs tervisekeskusele. Võib juhtuda, et koha puudumisel maja ees, tuleb leida parkimiskoht kõrvaltänaval."

Planeeritud tööde käigus ehitatakse juurdeehitus Lossi tn 49 hoonele ning renoveeritakse osad tervisekeskuse esimese korruse ruumid. Tervisekeskuse juurdeehitus- ja renoveerimistööde tulemusena paraneb inimeste jaoks üldarstiabi teenuste kättesaadavus ja arstid saavad enda kasutusse kaasaegsed, nõuetele vastavad ruumid.

Põltsamaa tervisekeskuse ehitusööde leping allkirjastati 16. augustil 2018. Ehitustööde teostajaks on Embach Ehitus OÜ ning lepinguline maksumus kokku on 1 876 403 eurot. Tööde valmimistähtaeg on 15. august 2019.

Sama projekti esimese osana on praeguseks lõpetatud tervisekeskuse Puurmani filiaali ehitustööd. Töid tegi Rehe Ehitus OÜ ja tööde maksumus kokku oli 152 965 eurot. Teenuste osutamisega uutes ruumides soovitakse alustada septembrikuu jooksul, kui on väljastatud vajalikud load.

Tervisekeskuse ehitusega seotud töid rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist 988 694 euroga ning ligikaudu 1,3 milj panustavad Põltsamaa vald ja SA Põltsamaa Tervis kaas- ja omafinantseeringuna.


Lisainfo:

Merle Mölder

SA Põltsamaa Tervis juhataja

tel 5552 2556 merle.molder@poltsamaa.ee

 

Kristi Klaos

Põltsamaa Vallavalitsus

arengu- ja planeerimisosakonna juhataja

tel 5294510 kristi.klaos@poltsamaa.ee