Uudised ja teated

« Tagasi

41. nädala info

 

Esmaspäeval, 7. oktoobril kell 09.00 algab Põltsamaa Vallavalitsuse istung.

Reedel, 11. oktoobril kell 19.00 algab Aidu Lasteaed-Algkooli saalis teatriõhtu „Kastist välja".

Laupäeval, 12. oktoobril kell 14.00 algab Tapiku külaplatsil „Halloweeni Festival" (kõrvitsapäev 2).

 

LASTEAED MARI

Lasteaias on leivanädal.

Esmaspäeval, 7. oktoobril külastavad koolieelikud Põltsamaa muuseumis õpitundi „Vanaaja leivategu".

Esmaspäeval, 7. oktoobril kell 13.45 toimub tervisemeeskonna koosolek.

Reedel, 11. oktoobril osalevad kolm õpetajat Tartu Ülikoolis koolitusel „Digipedagoogilised lahendused: digiõpe lasteaias".

 

PÕLTSAMAA LASTEAED TÕRUKE

Lasteaias on leiva- ja piimanädal ning selle raames toimub igapäevaselt mäng „Lehmakese keegliturniir",

Esmaspäeval, 7. oktoobril külastab Pärnaõiekese rühm Imavere Piimamuuseumi. 

Eelinfo:

Esmaspäeval, 14. oktoobril kell 10.00 on lasteaias Lehmakese mängupidu, mis lõpetab teemanädala.

 

PÕLTSAMAA ÜHISGÜMNAASIUM

Esmaspäeval, 7. oktoobril kell 10.20-13.20 osalevad 11.a, 11.b ja 12.c klass ideejahil.

Esmaspäeval, 7. oktoobril toimub töötuba „Kogemuste kohver".

Esmaspäeval, 7. oktoobril kell 18.00 algab 8.b klassi lastevanemate koosolek.

Esmaspäeval, 7. oktoobril toimub 5.b klassi lastevanemate koosolek.

Teisipäeval, 8. oktoobril osalevad 8. a ja 8.b klass KIK projekti raames Aegviidul.

Teisipäeval, 8. oktoobril kell 8.30-10.10 külastab 5.a klass Kunstikooli.

Teisipäeval, 8. oktoobril kell 8.30-15.00 osaleb 10.a, 10.b ja 11.b klass ettevõtluspäeval Jõgeval.

Teisipäeval, 8. oktoobril kell 8.30-15.45 toimub 4.a ja 4.b klassil KIK õppeprojekt Teaduskeskusesse AHHAA.

Kolmapäeval, 9. oktoobril kell 11.30-13.30 toimub 4.-5. klasside rahvastepallivõistlus.

Neljapäeval, 10. oktoobril kell 8.30-15.45 toimub 4.c ja 4.g klassil KIK õppekäik Teaduskeskusesse AHHAA.

Reedel, 11. oktoobril kell 18.00-19.00 toimub 9. a klassi lastevanemate koosolek.

Reedel, 11. oktoobril kell 19.00 algab 9.a klassi klassiöö.

Eelinfo:

Esmaspäeval, 14. oktoobril kell 9.25-11.00 toimub aulas 9. klassidele Maanteeameti loeng „Georgi ja Kaspari lugu".

Teisipäeval, 15. oktoobril kell 8.30-10.10 on 4.b klass Kunstikoolis.

Teisipäeval, 15. oktoobril kell 18.00-20.00 toimub lastevanematele koosolek/õppepäev.

Kolmapäeval, 16. oktoobril kell 8.00 toimub 5.b klassil koolipäev „Puust ja punaseks".

Neljapäeval, 17. oktoobril kell 15.00 algab Põltsamaa Vallavolikogu istung.

17.-18. oktoobril osaleb 7.a klass Hooliva klassi noortekoolitusel Kloogaranna noortelaagris.

  

ADAVERE PÕHIKOOL

Teisipäeval, 8. oktoobril kell 10.00-13.00 viib Adavere kooli meeskond läbi ettevõtlusmängu „Minu raha" Puurmani Mõisakoolis.

Teisipäeval, 8. oktoobril kell 9.00-15.00 osalevad 7.-9. klass Jõgeva maakonna ettevõtlus- ja inspiratsioonipäeval „Kas minust võiks saada ettevõtja".

Kolmapäeval, 9. oktoobril 09.00-13.00 toimub Adavere koolis õppemäng „Ettevõtlik pere," kus osalevad Laiuse PK, Puurmani Mõisakooli ja Adavere PK 5.-6. klassi õpilased.

Neljapäeval, 10. oktoobril kell 10.00-11.30 toimub Lõvi Leo liiklustund lasteaia ja algklasside õpilastele.

Reedel, 11. oktoobril kell 09.00-11.30 toimub IX klassi õpilaste karjäärinõustamise test (nõustab Eesti Töötukassa karjäärinõustaja) .

 

PÕLTSAMAA MUUSIKAKOOL

Reedel, 11. oktoobril toimub õpetajate koolitusreis Arvo Pärdi Keskusesse.

 

PÕLTSAMAA KUNSTIKOOL

Kolmapäeval, 9. oktoobril osaletakse Tapal filmifestivalil „Kino maale" animatsiooni töötoas.

7.-18. oktoobril toimub Kunstikoolis „Kunstinädal" PÜGi 2.-5. klassini.

Kuni 15. oktoobrini on PÜGi väikeses majas üleval Kunstikooli Osmussaare ja Tõnise talu maalipraktika tööde näitus.

Kuni 2. novembrini on galeriis pART üleval Eero Ijovoinen isikunäitus „RISTPISTE".

Kuni 3. novembrini on Põltsamaa Kultuurikeskuses üleval Kunstiseltsi aastanäitus „PILK", kus osaleb 27 autorit 31 tööga.

 

PÕLTSAMAA KULTUURIKESKUS

Neljapäeval, 10. oktoobril kell 10.00-13.00 toimub doonoripäev.

Eelinfo:

Reedel, 18. oktoobril kell 20.00 algab stiilipidu „Horoskoop".

 

LUSTIVERE KULTUURIMAJA

Reedel, 11. oktoobril kell 19.00 algab salongiõhtu „Pärimuskultuur uues kuues", külaliseks ansambel PUULUUP.

 

PUURMANI RAHVAMAJA

Teisipäeval, 8. oktoobril kell 19.00 algab I ülevallaline mälumäng, mida viib läbi Postimehe ajakirjanik Villu Päärt.

Eelinfo:

Laupäeval, 19. oktoobril kell 12.00 algab perepäev Puurmanis, toimuvad sportlikud mängud.

 

PÕLTSAMAA RAAMATUKOGU

Esmaspäeval, 7. oktoobril kell 19.00 algab filmiõhtu „Vanamehe film".

Neljapäeval, 10. oktoobril kell 17.30 algab Salongiõhtu. Põltsamaa Nõid Helve esitleb oma raamatut „Vaimse sõjamehe teekond".

1.-31. oktoober on saalis üleval näitus „My stepping stones" (Liia Peetsi siidimaalitehnikas sallid).

1.-31. oktoober on täiskasvanute osakonnas üleval näitus „Põltsamaa Muusikakool 60"  (koduloonäitus).

1.-15. oktoober on laste- ja noorteosakonnas üleval näitus „Heal meelel ja ilusal keelel" (abiks 4. klasside ettelugemispäeva jutu valimisel).

Eelinfo:

Esmaspäeval, 14. oktoobril kell 17.30 algab Kirjandusklubi kõigile. Teemaks: suvelugemise pärlid.

 

PAJUSI RAAMATUKOGU

Oktoobrikuus on raamatukogus üleval järgmised näitused ja väljapanekud:

"Lusikate lugu" (Erinevate lusikate näitus).

"Õied kaugelt ja lähedalt" (Jaan Mettiku fotonäitus).

Eelinfo:

Kolmapäeval, 16. oktoobril kell 11.00 saavad kokku Pajusi raamatusõbrad. Külalisteks Olvi ja Jüri Lugus, kes jagavad reisimuljeid Portugalist.

Raamatukogupäevad 20.-30. oktoober:

Salapärane kohtumine raamatuga- (lugeja valib pakendis raamatu, mille raamatukogutöötaja on välja valinud).

"Lugu väikesest tammepuust, vihast ja varesest ning teised huvitavad lood J. Püttsepa sulest".

"EESTI KEELE AASTA".

Kino maale! - (Filmiprogrammide vaatamine lastele).

Ettelugemispäev - (Ettelugemine lasteaialastele).

Neljapäeval, 24. oktoobril kell 11.00 toimub meisterdamine.

Reedel, 25. oktoobril toimub infokirjaoskusepäev.

Teisipäeval, 29. oktoobril kell 11.00 algab Pisisaare Algkooli saalis kohtumine lastekirjanik, bioloog ja loodusajakirjanik Juhani Püttsepaga.

  

PÕLTSAMAA PÄEVAKESKUS

Dušši kasutus E-R 10.00-16.00, etteregistreerimine: 5860 3580 Anne Kurvits

Esmaspäev, 7. oktoober

10.00- 14.00 Avatud pesumaja

Teisipäev, 8. oktoober

11.00-15.00 Kasutatud riiete tasuta jagamine. Palju laste riideid!

12.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm

Neljapäev, 10. oktoober

10.00-14.00 Avatud pesumaja

11.00 Lauluring alustab taas.

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Meestesaun

15.00-18.30 Naistesaun

Reede, 11. oktoober

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Naistesaun

15.00-18.30 Meestesaun

Eelinfo:

Esmaspäev, 14. oktoober

10.00-14.00 Avatud pesumaja

13.00 Nipinurk. Alustame taas!

Teisipäev, 15. oktoober

11.00-15.00 Kasutatud riiete tasuta jagamine. Palju laste riideid!

12.00-13.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm     

 

 

Teenistujate puhkused:

Rahvastikutoimingute spetsialist Ülle Kirsimägi 07.-16.10.2019.

Ehitusspetsialist Kersti Viggor 09.-16.10.2019.

Abivallavanem Karro Külanurm 09.-22.10.2019.