Uudised ja teated

23. nädala info

 

Esmaspäeval, 3. juunil kell 18.30 algab kogunemine Eesti Lipu päeva tähistamiseks. Toimub ühise sinimustvalge lipu pildistamine ning õhtu lõpeb kontserdiga.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 17.15 algab Esku koolimajas Õnne Piimakarjatalu Esku farmi planeeringu täiendav arutelu.

7.-8. juunil kell 9.00-16.00 toimub kesklinnas Jaanikuu laat.

Reedel, 7. juunil kell 17.30 toimub Lustivere kooli õppeaasta lõpetamine.

Laupäeval, 8. juunil kell 11.00 toimub Vabadussõjas langenute mälestuspäev.

Laupäeval, 8. juunil kell 12.00 toimub Esku-Kamari kooli lõpuaktus.

Laupäeval, 8. juunil kell 12.00 algab Laeva-Puurmani vaheline jalgrattavõistlus.

Pühapäeval, 9. juunil kell 12.00 toimub Pisisaare Algkooli lõpuaktus.

Pühapäeval, 9. juunil kell 10.00 algab Jõgevamaa XXV Suvemängud.

 

 

PÕLTSAMAA ÜHISGÜMNAASIUM

03.-10.06 toimuvad praktilise õppe päevad (6.A, 6.C-8. ja 10.-11. klass).

Esmaspäeval, 3. juunil kell 8.00-13.30 on 5.A ja 5.B klass õppekäigul Kilplalas.

Esmaspäeval, 3. juunil kell 9.00-10.35 on 2.A klass „Päästjatel külas".

Esmaspäeval, 3. juunil kell 10.00-13.00 toimub riiklik põhikooli lõpueksam eesti keeles.

Esmaspäeval, 3. juunil kell 10.00-13.30 toimub 6.-11. klasside spordipäev.

Esmaspäeval, 3. juunil kell 11.00-12.30 toimub 4. klasside õppekäik karjääri.

Esmaspäeval, 3. juunil kell 18.30 toimub üle-eestiline Eesti Lipu 135. aastapäeva tähistamine.

Teisipäeval, 4. juunil kell 8.00-13.00 toimub 5. klassi ajalooline õppepäev „Esimese sinimustvalge lipu õmblemine Põltsamaal".

Teisipäeval, 4. juunil kell 8.00 lähevad 4.A ja 4.C klass õppepäevale Kaevandusmuuseumi.

Teisipäeval, 4. juunil kell 9.00 algab 10.B klassi suuline inglise keele eksam.

Teisipäeval, 4. juunil kell 9.00 algab 12.B klassi äriplaanide kaitsmine.

Teisipäeval, 4. juunil kell 9.00-10.35 on 2.B klass „Päästjatel kükas".

Teisipäeval, 4. juunil kell 11.00 on 3.A ja 3.C klass Eesti Maantee muuseumis.

Teisipäeval, 4. juunil kell 12.00 toimub „Tänavakunsti loen".

Kolmapäeval, 5. juunil on 1.A ja 1.B klass väljasõidul Viljandis.

Kolmapäeval, 5. juunil toimub 6.B klassil kahepäevane reis Saaremaale.

Kolmapäeval, 5. juunil toimub Gaia klasside ühine väljasõit Jääaja Keskusesse.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 8.00-14.00 külastab 2.A ja 2.B klass Kalevipoja Koda Kääpal.

05.-07. juuni toimub 10. klasside KIK laager.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 9.00 toimub jalgratturi juhilubade eksam.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 9.00-13.00 on 4.A klass jalgrattamatkal.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 9.00-15.30 toimub aulas uurimistööde kaitsmine.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 9.00 algab 10.A klassi suuline inglise keele eksam.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 12.00-13.30 osaleb 3.B klass koolitusel „Päästjatel külas".

Kolmapäeval, 5. juunil kell 18.00 toimub 3.C klassi kevadkontsert lapsevanematele.

Neljapäeval, 6. juunil kell 8.30-12.00 toimub 1.-5. klasside spordipäev.

Neljapäeval, 6. juunil kell 9.00-15.30 toimub aulas uurimistööde kaitsmine.

06.-07. juunil toimub 7.A klassil välilaager.

Neljapäeval, 6. juunil kell 13.00 on 4.B klass perepäeval Peipsimaa Külastuskeskuses.

Neljapäeval, 6. juunil kell 15.00 toimub õppenõukogu.

Reedel, 7. juunil toimub 4.A ja 4.C klassil õuesõppepäev, orienteerumine looduses.

Reedel, 7. juunil kell 8.00-13.00 toimub 3.B klassil õppekäik Sassi tallu ja Paide Ajakeskusesse.

Reedel, 7. juunil kell 9.00-12.00 toimub 6.B klassil prügimatk Põltsamaa linnas.

Reedel, 7. juunil kell 17.00 toimub 2.C klassi klassiõhtu koos vanematega.

 

PUURMANI MÕISAKOOL

Kolmapäeval, 5. juunil kell 17.00 toimub parimate õppurite päev.

6.-7. juuni kell 8.30 toimub liikumis ja looduslaager Kirna õppekeskuses.

Eelinfo:

Esmaspäeval, 10. juunil kell 8.30 toimub viimase koolipäeva aktus.

 

LUSTIVERE PÕHIKOOL

Esmaspäeval, 3. juunil toimub Noorte terviseprogramm.

Teisipäeval, 4. juunil osalevad  5. klassi õpilased ajaloolisel õppepäeval Põltsamaal.

Teisipäeval, 4. juunil on 7. klass õppekäigul Tartus.

05.-06. juunil osalevad õpilased „Kaitse end ja aita teist" laagris Udu talus.

Neljapäeval, 6. juunil toimub jalgratturi juhilubade eksam.

Neljapäeval, 6. juunil toimub Noorte terviseprogramm.

Neljapäeval, 6. juunil toimub õuetööpäev.

Neljapäeval, 6. juunil toimub 4H kokkusaamine.

Reedel, 7. juunil toimub Tänuõhtu .

Laupäeval, 8. juunil osalevad rahvatantsijad Jõgevamaa tantsupeol Sadalas.

Eelinfo:

Reedel, 21. juunil toimub 9. klassi lõpupidu.

  

LASTEAED MARI

Teisipäeval, 4. juunil osaleb logopeed S. Strandberg tugihariduse projekti seminaril Kubijas.

Teisipäeval, 4. juunil osalevad üheksa õpetajat Eesti Lasteaednike Liidu koolitusel „Positiivsuse psühholoogia" Tartus.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 13.30 toimub pedagoogiline nõupidamine.

Reedel, 7. juunil toimub personali väljasõit Haapsalu linna lasteaedadesse Päikesejänku ja Pääsupesa.

 

PÕLTSAMAA LASTEAED TÕRUKE

Kolmapäeval, 5. juunil toimub majasisene koolituspäev õpetajatele.

Neljapäeval, 6. juunil toimub õpetaja abide kogemusõpe Palamuse lasteaias Nukitsamees.

Reedel, 7. juunil toimub personali kogemusõpe Kohila lasteaias Sipsik ja koolitusfirma Logoserv koolitus Arvo Pärdi Keskuses.

Laupäeval, 8. juunil osalevad Tõrukese rahvatantsijad Jõgevamaa tantsupeol "Ega hää sõna konti murra" Sadala Kõlakojas.

 

PÕLTSAMAA KUNSTIKOOL

20.05-03.07 on galeriis pART üleval Mikko Ängeslevä /Soome, Kokemäki/näitus „INIMESE VALEM".

29.05- sügiseni on Kunstikoolis üleval noorte kursuse- ja tasemetööde näitus.

Eelinfo:

14.-20. juuni on Kunstikool Osmussaarel maalipraktikal.

 

PÕLTSAMAA MUUSIKAKOOL

Esmaspäeval, 3. juunil kell 14.00 toimub konsultatsioon uutele õpilastele.

Teisipäeval, 4. juunil kell 8.15-12.00 toimub Eesti lipu päeva tähistamine muusikakoolis, osalevad 7 rühma PÜG-ist.

Teisipäeval, 4. juunil kell 14.00 toimub konsultatsioon uutele õpilastele.

Kolmapäeval, 5. juunil kell 14.00 toimub vastuvõtukatsed uutele õpilastele.

Neljapäeval, 6. juunil kell 16.00 toimub vastuvõtukatsed uutele õpilastele.

Reedel, 7. juunil kell 18.00 toimub väikekandleõhtu.

Eelinfo:

Esmaspäeval, 10. juunil osaleb direktor EMLi  täiskogul ja koolitusel Pärnus.

  

PAJUSI RAAMATUKOGU

Juunikuus on raamatukogus üleval järgmised näitused ja väljapanekud:

"Kuidas igavusest jagu saada"

"Reisime läbi Eestimaa"

      

PÕLTSAMAA PÄEVAKESKUS

Dušši kasutus E-R 10.00-16.00, etteregistreerimine: 5860 3580 Anne Kurvits

Esmaspäev, 3. juuni

10.00-14.00 Avatud pesumaja

Neljapäev, 6. juuni

10.00-14.00 Avatud pesumaja

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Meestesaun

15.00-18.30 Naistesaun

Reede, 7. juuni

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Naistesaun

15.00-18.30 Meestesaun

Eelinfo:

Esmaspäev, 10. juuni

10.00-14.00 Avatud pesumaja

Neljapäev, 13. juuni

10.00-14.00 Avatud pesumaja

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Meestesaun

15.00-18.30 Naistesaun

 

 

Teenistujate puhkused:

Lastekaitsespetsialist Kadi Lilienthal 22.05-12.06.2019.

Raamatupidaja Elle Kuuse 03.-10.06.2019.

Puurmani teenuskeskuse juht Arvo Pennonen 03.-09.06.2019.

Spetsialist Marelle Mänd 03.-16.06.2019.