Uudised ja teated

11. nädala info

 

Esmaspäeval, 9. märtsil kell 9.00 algab Põltsamaa Vallavalitsuse istung.

 

LASTEAED MARI

Teisipäeval, 10. märtsil avatakse näitus: „Meie kaunid emakeele sõnad".

Teisipäeval, 10. märtsil toimub lasteaia sisehindamise aruande koostamise komisjoni koosolek.

Kolmapäeval, 11. märtsil toimub lasteaia õppekava töörühma koosolek.

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 10.00 toimub Sussiteatri etendus „Kurg."

Neljapäeval, 12. märtsil kell 9.00 toimub Pihlamarjarühmas multifilmi „Sipsik" külastus Viljandi kinos koos ekskursiooniga kinomajas.

Neljapäeval, 12. märtsil kell 17.00 algab Kirsimarjarühmas lastevanemate koosolek.

Eelinfo:

Esmaspäeval, 16. märtsil on muusikaõpetaja M. Nisu koolitusel „Saatepillid lasteaia muusikaõppes" Viljandi Pärimusmuusika keskuses.

Neljapäeval, 19. märtsil toimub lasteaia 47. sünnipäevapidu lastele ja personalile.

Neljapäeval, 19. märtsil kell 15.00 on Pohlamarjarühmas külas teraapiakoera tiim Marelle ja Roby.

 

PÕLTSAMAA LASTEAED TÕRUKE

9.-12. märtsil on emakeele nädal.

Teisipäeval, 10. märtsil kell 9.45 toimub ilusale eesti keelele pühendatud luulehommik.

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 11.30 toimub Sussiteatri etendus „Kurg".

 

ADAVERE PÕHIKOOL

Esmaspäeval, 9. märtsil kell 8.30-10.10 toimub 5.-9. klasside õpilastele päästeteemade õpituba.

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 10.00-12.00 toimub 5.-8. klassi õpilastele esmaabi õpituba.

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 10.20-12.00 toimub 1.-4. klassi õpilastele esmaabi õpituba.

Neljapäeval, 12. märtsil kell 8.30 toimub 9. klassi õpilastele individuaalsed simulatsioonivestlused.

Reedel, 13. märtsil toimub emakeelepäeva tähistamine.

 

PUURMANI LASTEAED SIILIPESA

Teisipäeval, 10. ja 24. märtsil on Pähklikese rühm Palamuse lasteaias Nukitsamees ujumas.

 

PÕLTSAMAA ÜHISGÜMNAASIUM

9.-13. märtsil toimub 1.-5. klasside karjäärinädal.

Esmaspäeval, 9. märtsil kell 9.00-20.00 toimub veebipõhine astronoomiaviktoriin „Pulsar".

Teisipäeval, 10. märtsil kell 14.30 toimub valla koolide olümpia riikide koosolek.

Kolmapäeval, 11. märtsil on 5.b ja 5.c klass Endla teatris.

Neljapäeval, 12. märtsil kell 14.30 toimub õppenõukogu.

Reedel, 13. märtsil kell 8.30-15.00 on 3.c ja 3.g klass KIK õppepäeval AHHAA Keskuses (toetab KIK).

Pühapäeval, 15. märtsil toimub Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales.

Eelinfo:

Teisipäeval, 17. märtsil kell 9.30-15.00 toimub Bumerangi idaregiooni finaal, Rakveres.

Kolmapäeval, 18. märtsil toimub 6.-12. klassi õpilastele teatripäev kultuurikeskuses, toimub kohtumine näitlejatega.

Neljapäeval, 19. märtsil toimub matemaatikavõistlus „Känguru".

Reedel, 20. märtsil toimub geneetika õppepäev.

Reedel, 20. märtsil kell 8.30-15.00 toimub Tähelepanu, Start poolfinaal Viljandis.

Laupäeval, 21. märtsil toimub registreerumine TÜ akadeemilisele testile Põltsamaal.

 

PÕLTSAMAA MUUSIKAKOOL

Kolmapäeval, 11. märtsil osalevad viiuli- ja vioolaõpilased Eesti Muusikakoolide Liidu keelpillide regioonikonkursil H.Elleri Muusikakoolis Tartus.

 

PÕLTSAMAA KUNSTIKOOL

Kuni 15. märtsini on galeriis pART üleval Kunstikooli poolaasta näitus „KAASAEG / VABADUS".

Veebruarist maini on Lossi restoranis üleval Maie Luht 80 retrospektiivnäitus. Näitust võimalik näha ürituste ajal või kokkuleppel restoraniga.

Eelinfo:

Teisipäeval, 17. märtsil kell 15.00 avatakse galeriis pART näitus Terje Ojaver skulptuurid Enne lugude jutustamist III.

 

PÕLTSAMAA KULTUURIKESKUS

Reedel, 13. märtsil kell 19.00 algab vestlusõhtu „Head tüdrukud nii ei tee" Anu Saagim, Keithi Uibomägi ja Liina Pulges.

 

PUURMANI RAHVAMAJA

Reedel, 13. märtsil kell 18.00 algab Puurmani Muusikastuudio 5. sünnipäevale pühendatud kontsert-aktus. Pidu jätkub SKA Faktoriga.

 

PAJUSI RAHVAMAJA

Laupäeval, 14. märtsil kell 19.00 algab esietendus „Jätkuvalt inglispärane".

    

PÕLTSAMAA RAAMATUKOGU

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 17.15 toimub salongiõhtu, Liis Lassi teatrijutud.

2.-28. märts on saalis üleval näitus „Kirju ühest sajandist" (Riigiarhiivi arhivaari Astri Schönfelder koostatud näitus).

2.-31. märts on fuajees üleval näitus „Etenduse sisse minek" (Teatrikavad VOL 2 (august 2006-detsember 2019)).

2.-31. märts on täiskasvanute osakonnas üleval koduloonäitus „Maalikunstnik, naivist Paul Kondas 120".

2.-15. märts on laste- ja noorteosakonnas üleval „14. märts on emakeelepäev" (raamatunäitus emakeelepäevaks).

Eelinfo:

Esmaspäeval, 23. märtsil kell 18.00 toimub kirjandusklubi õhtu kõigile, teemaks Eesti naisluuletajad.

 

PAJUSI RAAMATUKOGU

Teisipäeval, 10. märtsil kell 10.00 toimub muinasjutu lugemine Pisisaare Algkooli lasteaias.

Märtsikuus on raamatukogus üleval järgmised näitused ja väljapanekud:    

"Talviselt ja tubaselt" (Pisisaare Algkooli laste tööde näitus)

"Digikultuuriaasta 2020" (näitusel erinevast ajast sülearvutid

Eelinfo:

Kolmapäeval, 18. märtsil kell 11.00 saavad kokku Pajusi raamatusõbrad. Külaliseks Põltsamaa üksikkompanii pealik Enno Ottis.

 

PÕLTSAMAA PEREPESA

Tasuta mängutuba E 10.00-16.00, K 13.00-17.00 ja N 9.00-13.00.

Sellel nädalal on mängutuba avatud järgmiselt: E 10.00-13.00 ja N 9.00-13.00, K mängutuba suletud!

Esmaspäeval, 9. märtsil kell 17.30-20.00 toimub vanemluskoolitus Imelised Aastad (grupp komplekteeritud).

Teisipäeval, 10. märtsil kell 17.30-20.00 toimub PREP-paarisuhtekoolitus (grupp komplekteeritud).

Teisipäeval, 10. märtsil kell 17.30-19.00 toimub Perekool - võimlemiskava rasedatele; palun kaasa võtta võimlemismatt ja selga mugavad riided.

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 17.00-20.00 toimub eestkoste- ja hooldusperede ning lapsendajaperede kohtumine. Osalema ootame ka inimesi ja perekondi, kes alles soovivad alustada kasuvanema teekonda ning võtta perre vanemlikust hoolest ilma jäänud lapse.

Lisainfo: 5346 4029 Mariin Sirk.  

 

PÕLTSAMAA PÄEVAKESKUS

Dušši kasutus E-R 10.00-16.00, etteregistreerimine: 5860 3580 Anne Kurvits

Esmaspäev, 9. märts

10.00-14.00 Avatud pesumaja

13.00 Nipinurk

Teisipäev, 10. märts

12.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm

Kolmapäev, 11. märts

12.00 Toolivõimlemine, juhendab Kaia Sarap

Neljapäev, 12. märts

10.00 Uute riiete müük, Ene Türilt

11.00 Lauluring, saateks mängib Ülle Lätte

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Meestesaun

15.00-18.30 Naistesaun

Reede, 13. märts

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Naistesaun

15.00-18.30 Meestesaun

Eelinfo:

Esmaspäev, 16. märts

10.00-14.00 Avatud pesumaja

13.00 Nipinurk

Teisipäev, 17. märts

11.00-14.00 Kasutatud riiete tasuta jagamine

12.00 Eakate jooga, juhendab Kaupo Tamm.

Kolmapäev, 18. märts

12.00 Toolivõimlemine, juhendab Kaia Sarap

Neljapäev, 19. märts

11.00 Lauluring, saateks mängib Ülle Lätte

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Meestesaun

15.00-18.30 Naistesaun

Reede, 20. märts

11.00-18.30 SAUN

11.00-14.30 Naistesaun

15.00-18.30 Meestesaun