Uudised ja teated

« Tagasi

"Teeme ära!" talgupäevale oodatakse rohket osalust

Tänavu 05. mail peetavale traditsioonilisele „Teeme ära!" talgupäevale algas registreerimine 15. märtsil. Seekord seotakse talgud Eesti riigi sajanda sünnipäeva ja Euroopa kultuuripärandi aasta sündmustega Eestis. Talguid saab kirja panna ja ennast osalejana registreerida talguveebis aadressil www.teemeara.ee.

Kutsume üles inimesi oma talguüritusi aktiivselt üles seadma, et saaksime aprilli lehes anda ülevaate kõigist vallas toimuvatest talgutest.

Teadaolevalt on hetkel kavas üks suuremaid talguüritusi Põltsamaa linnas, Uue-Põltsamaa mõisa arendusmeeskonna juhtimisel. 05. mai „Teeme ära!" talgupäev on sellele seltskonnale juba kolmas eest vedada. Seekord on plaanis Felixitaguse jõekalda puhastamine võsast ning ettevalmistamine linnaruumi ammu oodatud kallasraja lõigu ehituseks.

Partneritena on ettevõtmisesse kaasatud Põltsamaa Vallavalitsus, Põltsamaa Felix, Kosmopark ja Põltsamaa loss. Jõekalda puhastamise talgutööd on seekord raskemat laadi, seetõttu oodatakse appi just mehist ja täisealist tööjõudu. Oodatud on ka tööde tegemiseks vajaliku tehnika pakkumised ettevõtjatelt.

Kallasraja talguprojekti koordinaatoriks on Egle Oja (egleoja@uuepoltsamaamois.ee, tel 517 2832) ja talgujuht on Iiri Saar (iirisaar@uuepoltsamaamois.ee, tel 522 2506).