« Tagasi

Põltsamaa vallas alustab tegevust väärikate ülikool

Koostöös Tartu Ülikooliga alustab 2022. aasta sügisel Põltsamaa vallas tegevust väärikate ülikool.
 
Tartu Ülikooli väärikate ülikool alustas oma tegevust 2010. aastal Pärnus ja Tartus.  2022. aasta sügisel liitub ka Põltsamaa vald väärikate ülikooli programmiga.  Reeglina hakkavad loengud toimuma kord kuus- kuu igal teisel teisipäeval algusega kell 13.00 valla erinevates piirkondades.
 
Transport loengute toimumiskohtadesse korraldatakse korraldajate poolt (nii palju kui võimalik) vastavalt sellele, kuidas registreerunud osalised paiknevad.
 
Osalema on oodatud kõik avatud  mõttemaailmaga huvilised vanuses 50+ eluaastat. Kuulajad, kes on osalenud vähemalt 75% toimunud loengutest, saavad Tartu Ülikooli täiendusõppe tõendi.
Loenguprogramm on küll akadeemilist laadi, kuid samas eluline ning silmaringi avardav.
 
Loengupidajateks on Tartu Ülikooli õppejõud, teadlased ja vilistlased ning teised oma ala eksperdid ja arvamusliidrid. Täpne loenguplaan selgub esimesel loengukorral.
 
Esimene loeng toimub 13.09.2022 algusega kell 13.00 Puurmani Mõisakoolis (Tartu mnt 1, Puurmani alevik, 49014 Jõgevamaa).
 
Kõigil, kes soovivad lisainformatsiooni või tunnevad huvi osalemise vastu ja soovivad eelregistreeruda, on võimalus ühendust võtta marilin.molder@poltsamaa.ee või telefonil 56966862. Eelregistreerimiseks on vajalik Teie nimi ja kontaktandmed.
 
Jälgi infot ka Põltsamaa Vallavalitsuse kodulehelt, Facebooki lehelt (Põltsamaa) ja reklaam Põltsamaa valla raamatukogudes ning teadete tahvlitelt.
 
Väärikate ülikooli Põltsamaal toetavad- Haridus- ja Teadusministeerium, Tartu Ülikool, Leader , Põltsamaa Vallavalitsus.