« Tagasi

Põltsamaa Vallavalitsus korraldas parimatele õppuritele ja tegusatele noortele vastuvõtu

Tuleb lihtsalt hüpata!

Pea ees, erinevatesse olukordadesse

ja panna ennast proovile.

Usun, et just nii

leiab hästi oma raja,

mida mööda käia.

/ Saara Pius /

14. juunil 2022 toimus Põltsamaa valla parimate õpilaste ja tegusate noorte tunnustamine Lustivere Rahvamajas. Kutse saadeti 83-le noorele, keda oodati vastuvõtule koos vanemaga.  

Tunnustati Põltsamaa valla 4. – 11. klassi parimaid õpilasi, kes on õppinud hindele „5", 12. klassi medaliga lõpetajaid, maakonna olümpiaadidel 1. – 3. koha, vabariiklikel olümpiaadidel 1. – 6. koha saavutanud õpilasi ja huvikoolide parimaid.  Lisaks anti tänukirjad noorsootöö valdkonna tegijatele. Tunnustati tegusaid noori, säravaid noorsootöötajaid ja aktiivset noorteühendust, kes on teinud vabatahtlikku tööd, olnud eeskujuks teistele Põltsamaa valla noortele, panustanud nii noorsootöö kui ka Põltsamaa valla arengusse.

Noori tervitas vallavanem Karro Külanurm, meeleolukat muusikat pakkusid eesti-ukraina laulja ja tromboonimängija Ruslan Trochynskyi ja kitarrist Robin Mäetalu,  imelise tordi valmistas Koka Tare. Tänusõnad Lustivere Rahvamaja meeskonnale, helitehnik Karl-Kristjan-Küppasele ja Põltsamaa Kultuurikeskusele toetuse eest  ürituse läbiviimisel!

 

2022. aasta noorsootöö tegijad:

Põltsamaa valla tegusad noored: Airi Vaht, Johanna Järva, Simmo Laanemäe, Samuel Axel Maikalu

Aktiivne Noorteühendus: MTÜ Põltsamaa Kodanik (Põltsamaa Raadio ja kohvikutepäev)

Säravad noorsootöötajad: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi huvijuht Sirje Ange ja breiktantsu treener Marek Tamm

 

Annika Kallasmaa

noorsootöö- ja tervisedendusspetsialist