Raamatukogud

5.06.19

Raamatukogu Aadress Direktor Kontakt
Põltsamaa Raamatukogu Veski tn 3, Põltsamaa linn 48106 Rutt Rimmel 776 2401, 
rutt.rimmel@poltsamaark.ee
Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogud:
Adavere raamatukogu Kooli tn 1, 48001 Adavere

Raamatukoguhoidja
Tiina Kull

776 9238, 
tiina.kull@poltsamaark.ee
Esku raamatukogu Kooli tee 2, Esku Raamatukoguhoidja
Maili Ernits
775 9154, 
maili.ernits@poltsamaark.ee
Lustivere raamatukogu Kooli tee 6, Lustivere Raamatukoguhoidja 
Triin Kodusaar
775 5395, 
triin.kodusaar@poltsamaark.ee
Puurmani raamatukogu Ülejõe tn 40
Puurmani alevik
Raamatukoguhoidjad Katrin Aavik ja Maire Peterson 773 7165,  
katrin.aavik@poltsamaark.ee
Aidu raamatukogu Kooli tee 4-16, Vägari küla Raamatukoguhoidja
Marje Pagi
774 4432,
marje.pagi@poltsamaark.ee
Pajusi raamatukogu Kase põik 7-14, Pisisaare küla Raamatukoguhoidja
Sirje Nurka
775 0344, sirje.nurka@poltsamaark.ee
Välisteeninduspunkt:
Tapiku teeninduspunkt Tapiku küla Teeninduspunkti hoidja
Hiie Nugis
776 3912,
hiie.nugis@poltsamaark.ee

 

 

Toimetaja: RAIVO SUNI