Uudised ja teated

« Tagasi

Tänasest on abivallavanemana ametis Karro Külanurm

Põltsamaa vallavalitsuse välja kuulutatud avaliku konkursi tulemusena on täidetud abivallavanema ametikoht. Valituks osutus Põltsamaa vallavolikogu liige Karro Külanurm.

Karro  on terve elu elanud Põltsamaal ning valitud vallavolikokku viimasel neljal korral. Tema senine töö Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses on andnud rikkaliku kogemuse projektide elluviimisel ning andnud võimaluse panustada regionaalarengusse. „Töökoha vahetus on hetkel täiesti loogiline järg seni tehtule. Mul on hea meel, et saan panustada koduvalla arengusse parimal võimalikul viisil – siin töötades," ütleb Karro Külanurm.

Põltsamaa vallavanem Margus Möldri usub, et Karro teadmised ja kogemused tulevad Põltsamaa valla arengule kindlasti kasuks. „Karro tunneb siinset piirkonda väga hästi ning on tõestanud ennast võimeka tegijana ka EAS-is. Noore ja hakkaja inimesena on tal siin tööpõld lai," ütleb ta.

Karro Külanurm asub Põltsamaa vallavalitsuses ametisse alates 1. aprillist. Karro töökabinet asub Põltsamaa valla Lossi tänava vallamaja teisel korrusel.

Tema tööülesannete hulka hakkab kuuluma osakondadeüleste projektidega tegelemine ning vallavanema asendamine.                                                                                                                                                             

Artikli koostas Taimi Rao
Foto pildistas Kristi Sepri