Uudised ja teated

« Tagasi

Vallavalitsuse ametnikud Puurmani teenuskeskuses

Kuna vallavalitsuse amtenikel on aasta nelja esimese kuu jooksul olnud Puurmanis väga vähe vastuvõtte, oleme maist vähendanud vallavalitsuse ametnike kohalolu Puurmani teenuskeskuses. Juhime tähelepanu sellele, et vallavalitsuse ametnikud on valmis vajadusel tulema kohale  osalistele sobival ajal. Selleks palume eelnevalt kokku leppida kohtumise aeg. Vallavalitsuse kontaktid leiab siin!
 
Teisipäev, 03. mai
Mark Liivamägi - majandusosakonna juhataja, tel 5308 1082, mark.liivamagi@poltsamaa.ee
 
Kolmapäev, 11. mai
Kristi Klaos - abivallavanem, tel. 529 4510, kristi.klaos@poltsamaa.ee
 
Esmaspäev, 16. mai
Marilin Mölder - haridus- ja kultuuritööspetsialist, tel 5696 6862, marilin.molder@poltsamaa.ee
 
Teisipäev, 17. mai
Karro Külanurm - vallavanem, tel. 505 7909, karro.kulanurm@poltsamaa.ee
 
Kolmapäev, 18. mai
Annika Kallasmaa - noorsootöö- ja tervisedendusspetsialist, tel  5394 3940, annika.kallasmaa@poltsamaa.ee
Raivo Suni - kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, tel 56480215, raivo.suni@poltsamaa.ee
 
Esmaspäev, 23. mai
Marilin Mölder - haridus- ja kultuuritööspetsialist, tel 5696 6862, marilin.molder@poltsamaa.ee
 
Teisipäev, 24. mai
Karro Külanurm - vallavanem, tel. 505 7909, karro.kulanurm@poltsamaa.ee
Mark Liivamägi - majandusosakonna juhataja, tel 5308 1082, mark.liivamagi@poltsamaa.ee
 
Raamatupidaja Elle Kuuse (tel 506 5690, elle.kuuse@poltsamaa.ee ) esmaspäeviti, teisipäeviti ja reedeti.
Juhtumikorraldaja Helina Kalev (tel 5911 1452, helina.kalev@poltsamaa.ee) esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.
 
Igapäevaselt töötab Puurmani teenuskeskuses majandusspetsialist Arvo Pennonen (tel 523 7098, arvo.pennonen@poltsamaa.ee) ja sotsiaaltööspetsialist Karmen Allev (tel 5334 1408, karmen.allev@poltsamaa.ee)